Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inna praca

czy mi to coś da??

Polecane posty

Gość inna praca

Zapisałam się na kurs z podstaw księgowości. Czy mając ukończony taki kurs można otworzyć jakieś małe biuro rachunkowe?? Obawiam się, że potrzebna będzie praktyka. :( Wiele lat pracuję w biurze przy rozliczeniach, ale nie jest to powiązane z księgowością. Coraz częściej zmuszam się, żeby przyjść do pracy. Chcę coś zmienić i kicham na to, że mam 40 lat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety kurs nie wystarczy
żeby otworzyć własne biuro rachunkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna praca
No to muszę gdzieś tej paktyki nabyć. Tylko gdzie?? Z drugiej zaś strony jak przeglądam ogłoszenia z pracą, to jakoś najwięcej wydaje mi się jest ofert związanych właśnie z księgowością. Słyszałam, że bycie księgową, to niezła fucha. Dlaczego więć, tyle wolnych etatów. Jakto właściwie jest? Jest może jakaś księgowa/y na sali ?? Może ktoś podzieli się własnymi spostrzeżeniami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety kurs nie wystarczy
tu nie chodzi o praktykę ale o uprawnienia, odpowiednie wyższe wykształcenie i o ile sie nie mylę trzeba zdać egzamin państwowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna praca
Mam wykształcenie wyższe ekonomiczne. Miałam przez rok wykłady i ćwiczenia z rachunkowości. Fakt, że było to lata temu :( A tam ... myślę, że na tym kursie poznam osoby, które będą obeznane z tematem i coś doradzą. :) Jakoś się tak pozytywnie nakręciłam i myślę, że mi się uda. :classic_cool: Widzę przysłowiowe "światełko w tunelu". Nie chce mi się już pracować u kogoś bez możliwości dalszego rozwoju. Zgłupieć można :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oejejejej
kurs kursowi nie równy sama mam wykształcenie ekonomiczne ukonczone studia podyplomowe z finansów i rachunkowosci- nie powiem bo za duzo sie nie nauczyłam, co innego teoria a praktyka a teraz zeby otworzyc własne biuro trzeba zdawac egz panstwowy a ofert nie jest tak duzo- głownych ksiegowych owszem- ale zeby takowa zostac trzeba miec duzo praktyki w ksiegowosci :) marze na razie o pracy jako pomoc ksiegowej żeby wreszcie nauczyc sie czegos w praktyce, mam za soba tylko 2 mies praktyki w ksiegowosci (praktyka wakacyjna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×