Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mafiozo

wzbogacanie sie

Polecane posty

Gość mafiozo

jak sie wzbogacacie ?? robicie duze interesy czy male ?? ja jak narazie zaczalem obstawiac mecze on line :D mam nadzieje ze mi wyjdzie, korzystam z bet365.com , juz niedlugo mecz Polska -Czechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydalek
a powiedz cos wiecej o tym obastawianiu on line ? bo ja zawsze chciale msprobowac a jakos kurcze nei moge sie zebrac, łatwo tam to wszystko robic i wogole ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korniszonek
no pewnie, bet365.com to serwis przyjazny dla internautów :) wszystko prosto i łątwo, łatwo kasą operować a to jest chyba najważniejsze :) noi w pokerka też można pyknąc w kasynie on line

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melkapelka
potwierdzam, to swietna strona. Po zarejestrowaniu masz nielimitowaną ilosc gratisowych linkow do stron z viagrą na maila i duzo, duzo wiecej :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe bet365 latwe i proste - wybacz, ale bet365 wykorzystuje sie zupelnie do czegos innego niz nauka. Jesli chcecie poczytac o bukmacherce to polecam forum www.mecz.pl (i dalej FORUM) - najlepsze i najwieksze forum o bukmacherce w PL. Jesli mialbym polecic jakiegos buka na poczatek to chyba mimo wszystko unibet (ja sam mam juz tam limity, ale na poczatek chyba najlepszy, ogolnie kiedys jeden z najlepszych bukow, ostatnio jednak ich strona jest coraz wolniejsza i wyplaty trwaja 2-3 dni (zlecaja to zewnetrznej firmie, kiedys nawet tego samego dnia potrafili wyplacic)), expekt (mieli kilka wpadek, ale ogolnie super firma i calkiem fajne kursy) i Bwin (dawniejszy BAW - tylko nie wplacac tam powyzej 1000 :) - najlepszy do nauki gry LIVE) - ew szukajcie bukow z promocja bonusowa od depozytu. A dla zaawansowanych to tylko pinaccle i BF + bet365 do kosza live na kontry :) ew jakies azjany (wejscie od 10-100 k pln zazwyczaj, ale nikt lepszych kursow nie da - choc jest ryzyko, bo firm nie znasz "osobiscie").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereruyuyuyu
ja jak byly mistrzostwa w piłce to obstawialam ale w koncu postawiłam wszystko na Portugalie i przegrala i ja tez. Ijuz nie gram..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wszyscy wiedza ze prawdziwa kase zbija sie na mniejszych turniejach - kazde mistrzostwa mozna grac - ale tylko rekreacyjnie - a wlasnie np male turnieje tenisowe - patrzysz kto przyjechal rzeczywiscie grac (nawet slaby zawodnik) a kto tylko po wpisowe (czesto rozstawieni odpadaja szybko, bo spiesza sie na jakis wiekszy turniej i wola potrenowac, a przyjechali tylko po wpisowe :) ) Ale wiekszosc ludzi i tak gra glownie na MS i ME - bo wtedy firmy sie szeroko reklamuja (i daja fajne bonusy czesto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia29
JA poelcam współpracę z Herbalifem.Opłaca się i wcale nie musisz inwestować, Ty decydujesz ile na to czasu poświęcasz, tyle zarabiasz. Ludzie fortuny zbijają i są milionerami. Ja testem na tej drodzę i bardzo sobie chwalę. Polecam i zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziara
co to wogole za herbalif ? dejta spokoj, ja sobie tez od czasu do czasu cos obstawie, a bet365.com to serwis ktory najczesciej odwiedzam, po prostu łatwo mi tam kasa obracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papa smerf komunista
z teg owychodzi ze hazard jest ok :) w sumie teżtak uważam bo czasem też lubie sobie pograć on line w cos na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armin
ja nic nei mam do hazardu, grania na zywo czy on line, fajnie jest czasem poekscytowac sie dodatkowo na meczu jak wiesz ze mozesz wygrac troche kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydalek33
no to widze ze duzo ludzi poleca ten serwis bet365.com , musze sie tam zalogowac i zoabcze co z tego wyniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankarra
o matko, przecież te pierwsze posty to ta sama osoba pisała ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarzyna nie ze szczecina
tenis u bukow to dobra sprawa, pilke nozna raczej omijam szerokim lukiem, chyba ze obstawianie po duzych kursach nie na faworytow spotkania. siatka, pilka reczna, boks+ troche kosz i mozna cos ugrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×