Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wykladowca

KAFETERIA TO OSZUSTWO

Polecane posty

Gość musztarda
Myśłałem.... Nie poniosło Cię trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do musztardy
heheheheh,Muszta,Ciebie nikt nie przebije,szacun:) Oddajcie Muszcie nicka,przecież to wina tej broszki-Gargusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.....
Ja tu żadnego oszustwa nie widzę. Niektórzy prowokują, niektórzy żartują, inni piszą na poważnie. Ale to ludzi wina a nie kafeterii. A moderacja na tak dużym forum jest jak najbardziej potrzebna. I w porządku - na jakim forum widzieliście tak małą, lecz skuteczną, ingerencję moderatorów? Swoboda nie jest ograniczana, ale jako taki porządek udaje sie zachować, myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.....
Zresztą, gdyby kasować wszystkie prowokacje, podszywki, chamskie teksty, to by niewiele treści na kafe pozostało...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykładowco -też masz się czym przejmować...doszlifuj lepiej ściągi o teorii kwantowo-molekularnej...masz dzisiaj wykład na polibudzie,zapomniałeś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
poza tym wykladowco - schizofreNii a nie - schizofremi :P biedny, wszedzie Cie poprawiaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musztardzie na pewno nie długo przywrócą prawa ;), a moderzy wiedzą co robią. Czym innym jest dyskusja, a czym innym chamskie pierdoły pomarańczowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykladowco, rozumiem ze korzystanie z "pomaranczowej opcji" stalo sie u ciebie tak nagminne, ze podejrzewasz o to kazdego swojego kafeteryjnego rozmowce. moge ci tylko wspolczuc. mi wystarczy jeden nick, moj wlasny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
lilitka (martasze76@02.pl) musztardzie na pewno nie długo przywrócą prawa , a moderzy wiedzą co robią. Czym innym jest dyskusja, a czym innym chamskie pierdoły pomarańczowych. Że niby co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PC po godzinach
a czym wam się nie podoba prowokacja? mało tu zostało ludzi, piszących w stylu Piotra i Zochy a przy takich tematach można świetnie się bawić, tylko ostatnio coś nie bardzo się udaje - z jednej strony rzuca się stado \"a wsadź se ten kabaczek ... w dowolne miejsce\", z drugiej - \"spałam-wstałam-srałam\", z trzeciej - rozmówki polskie TWZ, a z czwartej - dupowate podszywy - żeby chociaż śmieszne były ... i temat leży a ilu jeszcze by sobie humor poprawiło, czytając go później :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomiędzy wolnością słowa a cenzurą jest właśnie kafeteria. Zresztą, zasady są jasne, więc nie może być mowy o jakimkolwiek oszustwie. A kto się daje nabierać, ten jest frajerem. Ot, tyle.:) A wykładowca sam jest projektem.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co tam pisales wykladowco
ze usuneli? ciekawa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Napisał, że od przedwczoraj koczuje na lotnisku czekając jak ta historia zakończy się. Ponieważ jednak kilka wpisów zostało usuniętych i nie pamięta szczegółów umożliwiających identyfikację, domagał się ich przywrócenia. Został jednak olany. To się obraził i pobiegł znowu na lotnisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurdeeeeeeeeee
zaraz padnę ze śmiechu,dzięki za poprawę humoru w ten choojowy dzień:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj,także usunięto jeden z moich wpisów,ale dzisiaj go powtórzyłam ..i..nikt go nie usuwa:) pytanie za 2 złote,o jakie zdanie chodzi?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×