Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OnWawa

telefoniczna,erotyczna znajomość platoniczna

Polecane posty

Ach tam... Wiem wiem, że tu prześmiewców, złośliwych typków sporo, ale ot zwyczajnie nie podjąłbym tej konwersacji i tyle. Za życzenia naturalnie dzięki i wzajemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie Amorek, nie pouczam. Daleki jestem od pouczania kogokolwiek. Ot taka gra słówek i pojęć się zrobiła, więc żeby przybliżyć co miałem na myśli, to zacytowałem sobie fragment z sjp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze to też źle..już sobie wyobraziłam jak platonicznie erotycznie mnie pouczasz jako nauczyciel...a jeszcze jakbyś przylał mi linijką...mmmm...a tak..nie to nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wobec tego jak jest dobrze? Napisałaś, że czujesz się urażona, że Cię pouczam, a następnie, że to źle iż Cię nie pouczam. Bardziej potrzebujesz tego nauczyciela z linijką, czy może jednak odczuwasz potrzebę bycia nauczycielką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorek, czy Ty się przypadkiem nie zapominasz? :classic_cool: 🖐️ 🖐️ i marsz do kąta. Linijki Ci się zachciewa? A pejczyk nie wystarczy? Lepiej przylega.... :classic_cool: On wawa - zrobiłeś coś, na co niewielu stać. Odpowiedziałeś mi kulturalnie. I za to - szacun :) Jestem skurwysynem, ale jeśli ktoś do mnie jak człowiek to wtedy nie mieszam z błotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry za brak stylistyki w mym pisaniu, ale dzielę obowiązki i przyjemności, a efekty nie zawsze są zgodne z oczekiwaniami. A czy to ta Brum od brumbrumbrum pomarańczowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie jest brum brum brum pomarańczowa? Bo czasami się podszywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Ms...przecież w Tobie jest leniwiec prawda?a krew nie woda:classic_cool: On...to Ty jeszcze nie wiesz ,że kobiety są niezdecydowane i trudno im dogodzić??:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało_stanowczy, jest tu tylu prostych ludzi, że staram się trzymać poziom by nie być z nimi kojarzony. Poza tym lubię tak rozmawiać z ludźmi jakbym chciał by ze mną rozmawiano. Przeglądam forum od czasu do czasu i czytam Twoje posty zawsze z zainteresowaniem. Inteligentne, cięte i na poziomie wypowiedzi pozwoliły mi ocenić Cię dość wysoko wśród forumowiczów. Dobra starczy, bo pomyślą, że jesteśmy gejami hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brumbrumbrum pomarańczowej tu sporo i nie wiem czy to ta, czy może jakaś inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Skoro już tak sobie spijacie z dzióbków, to może wymieńcie się numerami telefonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten post o gejach cały tyczył się MS. Brum, wiem, że jesteś kobietą. Nawet fotkę widziałem:) Oczywiście jeśli jesteś tą pomarańczową brumbrumbrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum x1 na pomarańczowo było w zdecydowanej większości moje. Brumbrumbrum pisane razem na pomarańczowo moje nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorek, chyba jednak powinienem wcielić się w nauczyciela z linijką i sprowadzić Cię na ziemię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, zatem pewnie nie Twoją fotkę widziałem. Ale przecież nic nie szkodzi by to naprawić prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On....uważaj....nie każdy może rozstawiać mnie po kątach:classic_cool: na takie spoufalenie trzeba sobie zasłużyć:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorek, ja mogę być leniwy. Powiem więcej, ja jestem leniwy. Ale niesubordynację każę z pasją, nawet jeśli miałbym się przy tym spocić :classic_cool: Po drodze do kąta weź pejczyk, ochłoń i przemyśl swoje postępowanie :classic_cool: I sama zaproponuj na jaką karę zasłużyłaś :classic_cool: On wawa - masz rację, starczy tych pieszczot :D Mnie już brali za absolutnie wszystko i nawet mi wyciągnęli fiuta do 3 cm :classic_cool: Mimo wszystko lepiej się nie odwracaj do mnie plecami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo dusza idzie w parze z ciałem. A Ty preferujesz uczucie platoniczne. Ciało nie jest Ci potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam się z tym, że dusza idzie w parze z ciałem. Namacalny przykład na najbliższym cmentarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum, ja jestem duszą zainteresowany, ale jeśli Twoje ciało jest nierozłączne z duszą, to przecież nie odtrącę go. Aż taki zły to ja nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z duszą i cmentarzem :-D No tak.To, co ja mam teraz napisać? Że oddaję Ci duszę z ciałem razem. Czy ciało razemz duszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Brum, wybacz skojarzenie, ale w powietrzu unosi się już atmosfera 1 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×