Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OnWawa

telefoniczna,erotyczna znajomość platoniczna

Polecane posty

Dooopko, jak Cię boli głowa to na doopkę lżej :classic_cool: Ja mam Cię rozebrać? Czyli zerwać z Ciebie bluzkę, przekonać się, że jednak nie nosisz stanika, drugą dłoń wsunąć Ci w majtki i łagodnie spytać, czy ta spódnica Ci się podoba czy ma podzielić los bluzki? Łapiąc Cię za włosy spytam gdzie najbardziej Cię boli głowa.... czy tam gdzie ciągnę? A teraz? Może wygodniej będzie Ci uklęknąć przede mną? :classic_cool: To jak, rozbierasz się sama? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skromność nie zawsze jest pożadana :-D Ale może obiektywnie siebie oceniasz Onie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorek, ja nie pytałem, czy się zgadzasz na smycz... 🖐️ 🖐️. Będziesz posłuszna po odbyciu kary. Musisz wiedzieć jakie są konsekwencje :classic_cool: On wawa - Brumka ma rację. Skromność nie zawsze jest wskazana :) Kurcze, co ta Brumka chce... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_S -- ja dzis potrzebuje glaskania, calowania i kochania... Przerazasz mnie, widzisz strach w moich oczach...? Jest nieporownywalnie wiekszy od tego pamietnego spotkania z pajakiem ;) On -- chetnie z Toba poswintusze... elegancko i z klasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On...no nie bądz znowu taki skromny...a zresztą nie mnie to oceniać kto komu..kiedy..i gdzie;) Jednak zgadzam się ,ze Ms jest dobry w tym co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum, ja znam swoją wartość. Trudno oceniać samego siebie obiektywnie. MS jest jednak starszy, jadł chleb minimum z trzech pieców, więc siłą rzeczy brakuje mi jeszcze trochę. Ale uczę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, szepnij więc słowo na biuro@magicmedia.pl No chyba, że to Ty przed chwilą pisałaś. Jeśli tak, to właśnie odpisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry chłop
jak swintuszyc to tylko z dobra dupa z klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało_stanowczy - jaj jestem stała w swoich pragnieniach :-D Zwracam uwagę na słowo "stoi" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry chłop
miło ze sie ze mna zgadzasz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doopka, a Amorek chce, żebyś ją piekła od klapsów :classic_cool: :D Skoro mowa o Amorku - jeśli nie pójdziesz na smyczy to zaciągnę Cię za włosy :classic_cool: I zerżnę w korytarzu :classic_cool: A dalej to się pogubiłem kto co i do kogo pisał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie napiszę do nikogo bez Twojego pozwolenia MS :-D Obiecałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ms...to będziesz musiał mnie wziąć za włosy i zerżnąć w korytarzu ....bo nie pójdę...aleee uprzedzam będę się bronić:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli do Onego z wawy napisała doopka :) Grzeczna Brum :) Ciebie też zerżnę :) Amorek - liczę na to, że będziesz się bronić, gryźć, kopać i drapać. Aż w pewnym momencie ulegniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, że Brum zerżnę w nagrodę a Amorka za karę :D A jak mi się pomyli? :classic_cool: Amorek - nie pisałaś. Nie dostałaś pozwolenia :classic_cool: Nieistotne z jakiego powodu ulegniesz. Ważne, że ja wygram :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×