Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OnWawa

telefoniczna,erotyczna znajomość platoniczna

Polecane posty

Na pogadanie via telefon głównie dziś, bo akurat sam siedzę w pracy, a nie zbyt często tak się trafia. Ale ogólnie na znajomość netową, popisanie dobry czas jest zawsze. Odważnych rozmów na poziomie nigdy zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brumko, 🖐️, robię co mogę :classic_cool: Odwróć sie plecami, pochyl i oprzyj o ścianę. Nogi szerzej... Mi nic nie lata... Ale interpretacja z papierosami była super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mi nic nie lata... :) Moze to pomrocznosc? A moze za duzo pije? Hmm... musze to przemyslec... On --- zastanawiam sie czy masz "gleboki", meski, troche szorstki glos...? Taa, to tez musze przemyslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brumko...słodziutka...odstąpię Ci tej przyjemności możesz iść za mnie:p Ms...nie ...oznacza czasami NIE.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorek - NIE oznacza absolutnie nic :classic_cool: Kurcze, nawet żebym chciał to nie mogę teraz ustąpić :D Sorki, musisz być w tej smyczy. Ze względu na aspekty wychowawcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS- staram się być przed Tobą :-) Amorku - dziękuję. Każdy powinien dostać, co mu się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, trudno sobie wyobrazić coś, co nie wiadomo jak wygląda czy brzmi. Jeśli jednak się zdecydujesz, to poznasz nieznane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj Dobra, że to działa w obie strony. Nie myśl, że uczestniczysz w tym sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę, że razem znajdziemy sposób na "gaszenie". Jak nie, to MS nam podpowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAwsze gdzieś się szwęda Gajowy Marucha. Może on coś poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorek, jak nie mam co lubię to pożyczam :classic_cool: Dooopko "brutalny" jestem? Ja?!?!?! Ta chodząca dobroć, słodycz i łagodność?!!?! Normalnie ranisz mię niewiasto, zaprawdę powiadam Ci, że takiego afrontu jeszczem Waćpanna nie usłyszał. Przyjdzie mi skończyć ze sobą jak na człowieka honoru przystało, na gałęzi suchej albo w Boskie ręce przekażę kulę z rewolweru... To będzie dopiero sąd Boży i obaczysz, czy jestem takim, jakim mię widzisz, nieczułym na krzywdę białogłowych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic znikam...bo Ms -czemu przyjdzie do głowy pożyczyć sobie amorka....🖐️wszystkim..może później wpadnę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mięśnie kręgla były zajebiaszcze :D Azaliż opuszczam Was niebawem, droga daleka przede mną, a i konie już popas skończyły. Tedy pora na mnie, coby przed zmierzchem jakowąś osadę ludzką, czy jeno karczmę przy drodze znaleźć, aby wilcy albo zbójcy mię nie opadli, bo sakwy mi przetrzepią i na doopie nazajutrz nie usiądę :O Miłego weekendu, bawcie się dobrze :) 🖐️ suczki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×