Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciuku

PRACA w BANKU - zainteresowany, kandydat, pracownik...

Polecane posty

Gość Ciuku

Szukasz pracy w bankowości ?? Jesteś na etapie rekrutacyjnym ?? Pracujesz w banku ?? Chcesz zmienić pracę ?? Wejdź i się wypowiedź !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veguś
Pracuje w banku, chce zmienic barwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja aktualnie rozglądam się i zbieram info na temat banków... Można wiedzieć w jakim banku pracujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wstępnie zainteresowany podjęciem pracy w Getin Bank, Eurobank, Polbank, ING i mBank Proszę wypowiedzcie się na temat tych banków, jaka atmosfera, płaca... Może polecacie mi złożyć aplikację do innych ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veguś
Zalezy na jakim stanowisku chciał bys pracowac bo od tego wszystko sie zaczyna. Ja pracuje na stanowisku bankowego doradcy w firmach w RBPL od 18 m-cy. Nie jestem w stanie powiedziec jaka jest atmosfera i zarobki w innych bankach niz RBPL. Przykro mi. Ale przyznam sie ze staram sie rowniez do GB. Mam znajomych ktorzy pracuja w ING GB Półbanku :) Milenium i powiem ze wszedzie dobrze gdzie nas nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, na początek interesowałaby mnie praca doradcy klienta indywidualnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veguś
W takim razie jezeli jestes jak to jest napisane w ogloszeniach o prace komunikatywny skoncentrowany na realizacje celow sprzedazowych to te stanowisko jest dla Ciebie :) Jest to podobne stanowisko tylko grupa docelowa jest inna. Bedziesz mial plany sprzedazowe do wyrobienia: pewna ilosc kart kredytowych do sprzedania, kredytow badz rachunkow indywidualnych. Kazdy bank jest sierowany na inna grupe klientow. Jeden bank tylko na zamoznych inny na tych biedniejszych ale procedury sa podobne: isc i sprzedawac jak najwiecej :) Z tego co slysze to mozna dobrze zarobic ale i sa miesiace ze tylko widzisz mara podstawe. Jezeli masz jakies doswiadczenie juz w sprzedazy bezposredniej bedzie Ci latwiej ale jezeli nie to sie bedziesz musial wszystkiego nauczyc. 3mam kciuki za Ciebie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finanse i rach
a czy bez doświadczenia, odrazu po studiach mam szansę na pracęw banku? Dodam, że kończe Finanse i Rachunkowość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz mi Veguś do jakiego banku Twoim zdaniem warto uderzyć, nie chciałbym wydzwaniać po klientach i namawiać ich na produkty banku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veguś
Ciuku.. To zalezy od charakteru pracy. Nie chcesz wydzwaniac, nie chcesz poczuc sie akwizytorem to idz na obluge. na tak zwana lade. Ale tam przede wszystkim zarobki mniejsze i oczywiscie zabawa ze wszystkim z czym sie ma do czynieniea w banku na twarzy, czyli reklamacje, przelewy, cos klientowi nie dziala - wyjasnij to. Generalnie zapierdola jak sie patrzy za nie duze pieniadze,a nawet wiem ze w nie ktorych bankach jak nie obslugujesz klientow z sali to musisz sprzedawac czyli masz plan sprzedazowy. Jesli chodzi o Twoje pytanie nie jestem wstanie odpowiedziec bo nie znam wszystkich realiow jakie sa. Pamietaj! Jesli chcesz byc doradca klientow indywidualnych to w w iekszosci bankow bedzie podobnie to wygladalo. Jezeli chcesz udezyc do renomowanych bankow wystarczy poczytac, ktory bank jest drogi, renomowny. Ale mysle ze nie w tym rzecz. Jak chcesz zaczac to zacznij od tego ktory Tobie sie spodoba. Naucz sie tam, zdobadz starz a potem wybieraj. Pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veguś
Finanse ... Moim zdaniem TAK, bo kazdy musi od czegos zaczac. Ja tez po studiach podobnych ( Marketing i Zarzadzanie) rozpoczelem jako przedstawiciel w jakies tam firmi ale skladaem bardz owiele aplikacji na wiele stanowisk i myslalem ze gdzies musze trafic i trafilem. Musisz gdzies nabrac jakiegos doswiadczenia, pytanie co bys chcial robic po tym kierunku? I tam szukaj zaczepki. Wedlug mnie beda chcieli Cie do banku ale na stanowisko jaikiegos starzysty badz beda chcieli swierza krew i wyszkolic na swojego PRACOWNIKA, ronie mozna na to patrzec :) nie bede sie wymadrzal, nie znam regul Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jeszcze szuka pracę?) Jest super propozycja! W Preply wciąż wakaty!!!! Oferty pracy dla nauczycieli języka arabskiego w Gdańsku!!! Szukałam dodatkowy zarobek w internecie i przypadkowo znalazła oferty pracy nauczycieli języka arabskiego w Gdańsku na Preply.com http://preply.com/pl/gdansk/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-arabskiego Jak okazało się tam ogromny bank ofert pracy dla nauczycieli! Oferty pracy dla korepetytorów zostawiają sami uczniowie. Można złożyć swój grafik, zajęcia są na Skypa, jest to bardzo wygodnie i korzystnie. Na dany moment pracuję na Preply.com i Państwu rekomenduję spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cepelin
Sporo informacji na ten temat jest na forach pracowników banku np. ing gowork.pl/opinie_czytaj,23672 wielu rzeczy mozna sie dowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×