Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowana........2

szukam pracy... pomożecie?

Polecane posty

Gość zainteresowana........2

Hej :) mam 22 lata, jestem na drugim roku ekonomii w Wyższej Szkole Menażdzerskiej. skończyłam Liceum Ogólnokształcące, klasa o profilu humanistycznym. maturę zdałam z bardzo dobrymi wynikami. zaraz po maturze pracowałam 2 lata w sklepie spozywczo przemysłowym, gdzie nabyłam umiejętność obsługi kasy fiskalnej, prowadzenie księgi Vat-owskiej. od lipca 2006 pracuje w dwóch dużych prywatnych firmach na pół etatu w każdej. w obydwu na stanowisku księgowa/kasjer. do moich obowiązków należy: prowadzenie i rozliczanie kasy złotowej i walutowej; rozliczanie delegacji; księgowanie faktur, rachunków i wyciągów bankowych; obsługa banków; rozliczanie Vat-u; naliczanie płac; wypłacanie wynagrodzeń; przelewy krajowe i zagraniczne; obsługa pracownikówe w ramach ubezpieczenia grupowego Allianz i PZU; i wiele innych drobnych obowiązków wystepujących na moim stanowisku. pracy poszukuję w związku z kiepską sytuacją w firmie, jedna z firm złozyła już wniosek o ogłoszenie upadłości... bardzo proszę, jesli ktoś wie o jakiejś pracy w podobnym charakterze, na terenie Lubania, Zgorzelca lub okolic na Dolnym Śląsku, to bardzo proszę o informację. z góry dziękuję :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana........2
???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cjfdkk
napewno na tym forum ktos da ci namiary na jakas firme, lepiej zacznij przegladac ogloszenia o prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana........2
a w ogłoszeniach o pracę można znaleźć wielkie gówno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×