Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katarina27

a może ecco?

Polecane posty

Hej, Chce kupic nowe buty na zimę a koleżanka namawia mnie na zainwestowanie w ecco. Znalazłam nawet juz odpowiedni dla siebie model: http://www.ecco.com/pl/pl/kolekcja/damskie/business/66993/00709/detail.do Ale zanim dokonam zakupu chce sie was poradzic czy napewno warto - czy buty są ładne i czy firma naprawde taka dobra? Bede wdzieczna za rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczkoswieci
firma dobra buty ciepłe i wygodne chociaz dosyc drogie.... mój facet kupił w tamtym roku buty właśnie zimowe - za 650zł i niestety po 2 miesiącach w jednym miejscu szew puścił bo za mało skóry było do szycia. I zwrócili mu kase beż żadnych problemów tak ze w tym roku może sobie kupic nowe :) a opócz tego ma jeszcze 2 pary - jedną juz 5 lat a drugą 3 lata i nic sie z nimi nie dzieje. I w tym roku kupuje zimowe też w Ecoo. A te które wybrałaś bardzo ładne mogę zapytać o cenę? :) bo tez szukam butów na zimę :) myślę że troche w nich pochodzisz i przynajmniej nie zmarzniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie niestety nie ma tych cen - moze to i dobrze heh mozemy jeszcze wierzyc ze kosztuja mniej niz 500zł ale wydaje mi sie ze własnie ok 500zł bo takie maja ceny Ale lepiej wydac raz tyle niz kupowac co sezon - ale to moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te pierwsze co pokazywalas sa bardzo ładne :)ale niestety niska jestem i musze mniec wygodny obcas. ps. dzieki za odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczkoswieci
no ja tez mam takie bo juz kilka zim z rzedu co roku kupuje nowe bo mi przemakaja albo nogi marzna.....i znowu idzie zima i butów jak nie miałąm tak nie mam bo z poprzednich sezonów na mróz sie nie nadaja, takie jest kupowanie butów w ccc, deichmanie i takich tam innych podobnych niestety. Na inne pory roku moga być ale na zime nie nadają się. Fajnie że pokazałaś buciki i ta stronke zapytam o cene jak będę w Ecco. Ale jak nic koło 500 zł :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buciki są super, te pierwsze najładniejsze. Co do ceny to już troszkę gorzej, ale wiesz jak to mówią.. za jakość trzeba zapłacić. Swoją drogą to jak przechodzisz w nich kilka sezonów to i tak jesteś na plus :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona jakością ecco
kupiłam za 300zł buty synowi (7lat) licząc włąśnie na to, że będą wygodne i SOLIDNE.... niestety czubki odarły się doszczętnie po 3 miesiącach! wczesniej miał buty z geoxa i wytrzymały cały sezon bez problemów! a były o 100zł tańsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twinkiłinki
A próbowałaś reklamować? Pewnie to jakaś wada fabryczna, wiadomo zawsze jest jakiś wadliwy promil w takiej masowej produkcji. Przejdź się do sklepu, powinni wymienić albo oddadzą Ci pieniążki. Sama chodzę w ich butach już kolejny sezon i nie mam im nic do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmolade
Ej miałam podobny problem z ich butami.. no może nie dosłownie, bo w moim przypadku rozkleiła się podeszwa.. Wymienili mi buciki bez zadawania pytań i mam je już drugi rok. Moim zdaniem, jeżeli Ci się podobają to nie zastanawiaj się i kupuj, wygodniejszych nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam! :) juz w nich biegam do biura. Są tak wygodne, że nie mogę się z nimi rozstać (nawet w tym tygodniu kiedy pogoda raczej na pantofle;)). PS. nawet mojemu wybrednemu mężowi się podobają :) Dzięki za dobra radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruccola78
Dobry wybór, ich buty są nie do zdarcia. W swoich biegam już dwa lata i cały czas są w świetnym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmiarówka
Czy ktoś z Was orientuje się może w rozmiarówce firmy Ecco, tzn. czy przypadkiem nie jest zaniżona? I czy faktycznie w sklepach można dostać buty damskie w rozmiarze 42? Zakochałam się w czółenkach tej firmy, na stronie każdy damski but jest opisany: rozmiary 35-42, ten mój 'wypatrzony" też, ale zastanawiam się, czy faktycznie w sklepach mają pełną rozmiarówkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż co sezon kupuje
buty, zawsze niby markowych sklepach w galeriach handlowych i te buty po 3 miesiącach zazwyczaj nadają się do wyrzucenia, mimo że oboje dbamy o buty, używamy dobrych środków do konserwacji. Na wiosnę kupił buty ecco i chodzi w nich nadal i wyglądają jak nowe, dba o nie oczywiście, ale widać różnicę w jakości i wytrzymałości :) Moja mama też kupuje te buty i jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acti
Właśnie też zastanawiam się nad kupnem oficerek ecco. Zastanawia mnie obwód cholewki. Czy buty są produkowane dla bardzo szczupłych łydek czy też nieco bardziej solidna łydka (ok 36 cm) ma szansę zmieścić się w nich? :) Może któraś z Pań jest w stanie mi pomóc. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghghgh
ja tez mysle nad oficerkami ecco, tylko ze mam szczupla lydke czy one sa cieple?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim zdecydowanym za zakup butów ecco polecam taką opcję: połazić po sklepach, przymierzyć dany model, żeby wiedzieć jaki numer jest potrzebny, a następnie poszukać na Allegro u sprzedawcy Sarafis (czy coś w tym stylu) mój mąż kupił właśnie przez internet u Sarafisa buty taniej o prawie 100zł niż ten sam model w realnym sklepie...Sarafisa tylko jeśli chodzi o takie koszty, polecałabym właśnie rekonesans najpierw w sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Twoją koleżanką, ponieważ buty marki ecco to są jedne z lepszych na rynku. Zresztą każdy markowy but daję Ci gwarancję stylu i wytrzymałości. Moja mam sobie kupiła kozaki z ecco i jest z nich bardzo zadowolona i wygodnie się jej w nich chodzi chociaż są na obcasie, ale dobrze wyważone i stopa jest prawidłowo ułożona. http://www.eobuwie.com.pl/product-pol-9175-ECCO-CITY-6694301375.html Także Twoja koleżanka bardzo dobrze Ci radzi i możesz jej z pewnością posłuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×