Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

babka ma złamane biodro. Będzie potrzebowała opieki. i kazdy się wykręca. Wymyślili zeby ją do domu starców oddać. Dacie wiarę? po najmniejszej linii oporu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo przepraszam ale nie było mnie tutaj przez parę godzin i nic o tym nie wiem teraz już wiem i współczuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak relanie myśląc musiałaby sie znleźc jakis członek rodziny który jest w satnie poświęci jsest uwage podejrzewam przz cała dobę przynajmniej na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - z rodziną to zawsze najlepiej na zdjęciu albo na pociąg, jak odjeżdża... mam nadzieję, że wszystko się jakoś ułoży... w ogóle to siemka wszystkim:) ja dzisiaj z Wami nie posiedzę, spadam do bratowej na babskie ploty, bo u mnie w domu dzisiaj szykuje się imprezka i będzie rządzić moja następczyni:) więc czuję się zobowiązana zniknąć :) uprzedzam - znikam dla samej siebie, nikt mnie nie wygania:) a dzisiaj huśtałam się na huśtawce!!! tak wysoooooooooko!!! i nie urwała się :D:D:D tylko ludzie obok się jakoś dziwnie patrzyli... może mieli coś ze wzrokiem...:D:D:D bawcie się dobrze, miłego wieczoru Wam życzę, jak zdążę, to może później dołączę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he, dzięki, na pewno będę się lepiej bawić niż w domu :) oczywiście nie chodzi mi o Wasze towarzystwo:D mam nadzieję, że wszyscy rozumieją:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis czas temu ogladałam przpiekny film chłopiec z latawcem poszłam na niego przez przypadek i była narpawde ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bob Lee Swagger (Mark Wahlberg) to były snajper korpusu marines i rozczarowany amerykański bohater, który miał nadzieję, że po odkryciu druzgocącej zdrady na zawsze będzie mógł skończyć ze swoją dotychczasową pracą. Teraz, mimo tego, że odszedł ze służby i zaszył się daleko w górach, okazuje się, że jest potrzebny krajowi. Odwiedza go bowiem emerytowany pułkownik Isaac Johnson (Danny Glover), który informuje go o tym, że życie prezydenta Stanów Zjednoczonych jest zagrożone i tylko umiejętności Swaggera są w stanie zapobiec tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na film:) facet w budce i snajper:) zazwyczaj od razu wiadomo jak się film skończy a tu zakończenie było zaskakujące. Podobnie było w filmie Seven.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×