Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

humor to chyba już ci sie poprawił doradco :) ajak bedziesz tutaj rozmawiał i oglądał film ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kompie:) otworze sobie małe okienko i juz:) komputer to jednak swietny wynalazek:) wiesz, co mi da jak bede siedział z nosem na kwintę i sie złościł:) trzeba coś zaradzić:) ja nie umiem długo się złościc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jesteś niezła kumpel mi opwiedziała wąłsnie ostanio czwóreczke yaaaaaak ja takich filmów nie ogarniam jak byłam kiedy na hanibalu i była secen atrepenacji czachy na żywym gościu i jedzneia jego móżgu to wybuchneliśmy z ówczesnym facetem śmiechem hehheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja czwórkę obejrzałam prawie :) bo juź niemogłam na to patrzeć, a tej sceny w Haniblu tez nie obejrzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty, poco miałabym Ciebie złościć :) lepiej jak uśmiechamy się do siebie niż skaczemy do oczu ( choć tego nie próbowałam ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba takie bajki kiedys były:) tego kinowego nie widziałem:) Ja lubię Terminatora oglądać i te miny Arnolda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terminator 2 to i owszem, ale te transformers jest fajne. a 33 scen.... nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze to zycze wam miłej rozmowy miłego oglądania ja musze narazie spadac ale postaram się być wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×