Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam trochę nietypowe pytanie

Czy naprawdę zdarza się tak,ze od czyjegos dotyku robi się gorąco

Polecane posty

Gość mam trochę nietypowe pytanie

i przechodzą dreszcze?Trochę głupio to brzmi,ale nie wiem jak to sformułować.Nie chodzi mi o dotyk w sytuacji intymnej.Często spotykam się w książkach z czymś takim,że między dwoma osobami od początku jest taka chemia,że wystarczy dotknąć ręki tej drugiej osoby i człowiek "się roztapia".Dziwnie to napisałam,ale nie umiem inaczej,mam nadzieję,że w miarę zrozumiale.Istnieje cos takiego rzeczywiscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka_śniegu
tak,tak, tak ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda juz nie jestemmm
To prawda. Ja na samą myśl o nim dostaję gęsiej skórki,robi mi się tak gorąco. A młoda już nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mam codzień od 4 lat i z dnia na dzień coraz bardziej dla mnie dziwne, bo powinno byc na odwrót ale jednak... ale to dla mnie powoddo szczęścia nie smutku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam trochę nietypowe pytanie
A czy to się zdarza między osobami,które nic nie łaczy?Po prostu się nagle spotykają i tak jakoś to coś działa?No i przede wszytskim chodzi mi o to,czy te doznania mogą być wywołane przez zwyczajny,nawet przypadkowy dotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda juz nie jestemmm
Mnie tez zamiast przechodzic,to sie wzmaga,ale ja z tego powodu jestem smutna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez pisze, ze sie zdarza. mi pojawialo sie za kazdym razem z jedna i ta sama osoba. jak prad elektryczny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda juz nie jestemmm
Mam męża,spotykam się kims młodszym i nie to,ze zakochałam się w nim,tylko po prostu tak bardzo,bardzo go pragnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszynowa
zdarza sie jeszcze mialm dreszcze i miekie nogi od samego trzymania za lapke :( niestety tylko tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1985morality_Troy
Ja nie muszę dotykać by mnie przeszły dreszcze i by zrobiło mi się ciepło. Wystarczy, że jakaś piękna niewiasta którą mijam drogą wpadnie mi w oko. Zbyt wrażliwy jestem haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam trochę nietypowe pytanie
No to fajnie że się zdarza bo chyba to fajne uczucie jak widzę :) A powiedzcie mi jeszcze od czego sie to robi?Czy podłożem jest tylko pociąg fizyczny czy tak wygląda poczatek zakochania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka_śniegu
Zdarza sie... jest to najpiekniejsze co w życiu mnie spotkalo... Bo to nie tylko motyle... to cos wiecej... Wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda juz nie jestemmm
Dla mnie to pociąg fizyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1985morality_Troy
Dprawdy znam siebie i jestem wrażliwy jak mało kto. Z tym niezaspokojeniem to też pewnie racja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po rozpoznaniu
zdarza się i bez dotyku :) Kiedyś ktoś stanął obok mnie w odległości jakieś pół metra. I zonk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiedzcie mi na jedno pytanie nie jestesmy juz razem 3 lata , burzliwy zwiazek , cholerna milosc, potem nienawisc za kazdym razem jak spotykamy sie piajni - ladujemy razem(i nie mowie tu o seksie, mowie ze razem , rozmowy wspominanie, maluy buziaczek) na trzezwo jak Go widze mam taki stres jak przed matura, serce bije, on jest na maxa nienaturalny ' i nadal nie jestesmy razem co to znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe ja też tak mam od jakiego
czasu do pewnego chłopaka którego znam juz ze 4 miesiące i co się widzimy mam te motyle i dreszcze mysle,że to jest zakochanie,szkoda tylko,że u mnie jest to tylko z mojej strony on nawet tego nie wie,że ja tak mam chyba bym się ze wstydu spaliła,choć czasem mam takie dziwne odczucie,że jednak i jemu ciutke na mnie zależy,ale uczucie jest piekne,uwielbiam go widywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1985morality_Troy
Dobra niech będzie niezaspokojony. Przynajmniej przeżywam wszystko ze zdwojoną siłą :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co z tego ze wrzenie , jak nie jestesmy razem i chyba juz nigdy nie bedziemy - obecnie dzieli nas 2500km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×