Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anty mac

mcdonalds.......zanim wejdziecie i zjecie to pomyslcie!!!!

Polecane posty

Gość zuzika
w macu to jest gówno,tylko podane w ładnej oprawce:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
macdonald nie ma nic wspólnego z głodem w Afryce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadzeee
całkowicie czarny kot macdonald nie ma nic wspólnego z głodem w Afryce tu chodzi raczej o podejscie do sprawy a nie o to czy mac ma wpływ czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasek sosnowy
mam się czuć winna, bo urodziłam się w takim kraju, gdzie mogę sobie zarobić, zjeść i ubrać się w co chcę? jakim prawem mam oddawać swoje ciężko zarobione pieniądze na ludzi, których nie znam i nigdy nie zobaczę nawet? poza tym nie jadam w takich barach, po tym żarciu zawsze źle się czułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
lasek - a ktoś Ci każe coś oddawać? jeszcze nikt nie mówił o dobroczynności, a Ty juz zastrzegasz, że nic nie dasz nikt Cię o nic nie prosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezedury film ktory został umieszczony tutaj nie ma na celu pokazania szkodliwych dzaiałan korporacji mc donalds na kraje 3 swiata ale na ma na celu wywołania wspolczucia i solidarnosci z głodujacymi ludzmi...ma za zadanie pokazania niesprawiedliwosci panujacej na swiecie.... a propos maca...kiedys ktos udowodnił ze koszty zwiazne w wyprodukowaniem jednego hambergura sa takie ze zata kase mozna by nakarmic 3 afrykanskich dzieci .....:O ja nie zre w macu i nie zamierzam:(....wole mleczne bary:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srututu
pęczek drutu. Przepraszam bardzo ale to że czasem sobie pójde do McDonald's nie oznacza że: a) Wpieprzam go dzień i noc a potem wyglądam jak ten dzieciak b) Nie zamierzam tutaj w Polsce nie pójść sobie czasem do fastfooda bo w Afryce głodują ludzie. Przykro mi z tego powodu :( ale nie oznacza to że ja nie mam nic nie jeść bo tam też tak jest... Sory... Dla mnie ten temat jest zupełnie bezsensu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
bracie - a moim zdaniem filmik ma wzbudzić poczucie winy i zażenowania w oglądającym oraz ukazać marke McD w niekorzystnym świetle samo przypominanie o głodzie na świecie jest chwalebne, ale trzeba to robic z wyczuciem połączenie obrazów dzieci afrykańskich oraz zdjęć z czasów wojny światowej, to duże naduzycie cały filmik jest mocno nieprofesjonalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bracie - a moim zdaniem filmik ma wzbudzić poczucie winy i zażenowania w oglądającym oraz ukazać marke McD w niekorzystnym świetle czarny kocie....istnieje jeszcze takze takie cos jak swiadomosc tego co sie wpierdala....i wrzuca do zoładka.Korporacja typu mac,burger king czy pizza hut jest nastawiona na pozyskiwanie pieniadza za wszelka cene kosztem zdrowia,bólu i cierpienia....wiedza ze oferuja chłam najgorszego gatunku,wypelnionego sola i tłuszczami ale do tego sie nie przyznaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×