Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cthruu

PYTANIA DO MĘŻCZYZN.

Polecane posty

Gość Cthruu

1) Ile najwięcej czekaliście na dziewczynę (mam na myśli seks) 2) jak długo możecie wytrzymać bez seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cthruu
dziękuję Bezedury... odnoście 2.- ile dla Ciebie to długo? Miesiac? Kilka? Pół roku? Rok? Dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cthruu
a jeżeli Wasza dziewczyna byłaby bardzo młoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) Ile najwięcej czekaliście na dziewczynę (mam na myśli seks) jeżeli nigdy nie miałem dziewczyny to nie czekałem czy czekałem nieskończenie długo? :P 2) jak długo możecie wytrzymać bez seksu? pewnie całe życie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) Ile najwięcej czekaliście na dziewczynę (mam na myśli seks) aż powiedziała że chce spróbować 2) jak długo możecie wytrzymać bez seksu? hehe, to trudne pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cthruu
DObrze:) mam dylemat- czy oddać się mojemu jeszcze nie mężczyźnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cthruu
Brakuje mi kilku miesięcy do osiemnastki, jeszcze nigdy nikogo nie miałam w sensie seksualnym i waham się... On jest starszy o kilka lat... Na mnie także zrobiliście wrażenie, Panowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_dupka
Po co go trzymać tyle czasu?;p Ja mam 18 lat i po 2 miesiącach uległam..;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cthruu
po 2 miesiącach znajomości czy bycia razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_dupka
2 mscach bycia razem. No. Jestem dajką. W wieku 18 lat stracić cnotę z chłopakiem z którym obecnie już jestem 8 miesięcy to kurewstwo zaawansowene. Po prostu masakra. W porównaniu do tych 15-latek, które robią lody na przerwie w szkolnej szatni... To ja jestem przecież straszna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rob tego.. ja mam 17lat i sprawdzam chlopaka juz ponad rok ,czy ze mna wytrzyma,czy wytrzyma bez sexu itd. mimo,ze jest starszy o 4lata.. nie rob tego! wytrzymasz .. crash testy przeprowadzasz...?:O:O:Odziewczyno nie tedy droga ze bedziesz sobie testowała chłopaka czy wytrzyma rok czy 10 lat bez sexu.Jak go kochasz to mozesz oddac mu sie nawet po 2 dniach i nie powinno to zawazyc na waszych relacjach nic a nic...a czasami moze byc i tak ...ze jak bedziesz zwlekała i tak dalej sobie testowąła swojego badz co badz juz starszego faceta to ten moze ci wywinac taki numer ze pozniej załozysz topik o temacie "testowałam swojego faceta.....a ten mi wywinał taki numer:O..co złego zrobiła..? pomozcie:O jak sie kocha kolezanko to sie nie prowadzi statystyk ani testów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość western
AD1. Ja czekalem na moja (byla juz) Kasie 2 lata. Wazne zeby kobieta sama chcial i nie myl niecheci ze strachem. AD2. Juz drugi rok obywam sie bez seksu. Mam taka glupia zasade iz seks uprawiam tylko z kobieta ktora kocham,a ze moja Kasia kocha teraz imprezy,kolezanki,chlanie etc. to musze sie obejsc wspomnieniami. ;/ mozna przywyknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cthruu
mam czekać nawet jeśli chcę to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cthruu mam czekać nawet jeśli chcę to zrobić? NIE!!!!!!!! ..to ze masz tyle ile masz lat nie jest wyznacznikiem ze nie mozesz isc do lozka z facetem ktorego kochasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość western
Absolutnie nie. wiesz nie mozna tlumic emocji bo sie nabawisz jakiejs choroby. Masz chec to do dziela. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×