Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stara a głupia *

były facet - aktualny problem

Polecane posty

Gość stara a głupia *

od ponad roku nie mogę uwolnić się od kontaktów, problemów, myśli, snów i złych emocji związanych z moim byłym facetem chciałam się rozstać - więc czemu nie umiem pójść dalej? on oczywiście od dawna ma nową pannę, ma mnie głęboko w dupie czy ktoś ma podobnie, jak się uwolnić? zaczynam już powoli świrować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stiven z Dynastji
co to znaczy "niemoge się uwolnić od kontaktów"???? zerwaliście czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrtytyry
szczerze pisząc, to huj wie o co chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa skurwysynka
naprawde ma cie w dupie czy ty miałaś go w dupie? bo wiesz to ty jednak miałas go w dupie bo to on ci wkładał no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stapler
oz kurwa .... widac od razu ze sie boisz ze kogos innego nie znajdziesz wiec jakolwiek tam wam sie ukladalao lepiej miec wrobla w garsci niz golebia na dachu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie taka stara dupa
Kto zerwal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara a głupia *
hm... dużo pytan :p "zerwaliście czy nie???" - zerwaliśmy, ale mamy wielu wspólnych znajomych i pewien przykry, niedokończony, "biznes"; który sprowadza się do tego że on próbuje mnie oszukać na kasę "szczerze pisząc, to ch*j wie o co chodzi...." - to może i racja... " oz k**wa .... widac od razu ze sie boisz ze kogos innego nie znajdziesz wiec jakolwiek tam wam sie ukladalao lepiej miec wrobla w garsci niz golebia na dachu....." - hm... ok, boje się " Kto zerwal?" - razem, za obopólna zgodą, czy jak tam mam ochotę walnąć się głową w ścianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara a głupia *
nie chcę, chcę o nim zapomnieć - raz na zawsze, pójść dalej coś mnie blokuje... wiem, że nikt tutaj mi nie pomoże - sama muszę to znaleźć w sobie po prostu myślałam, że może znajdzie sie ktoś z podobną....rozterką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokoa
Mam podobny problem, z tym ze ja ze swoim facetem zerwalam 3 tygondie temu i nie moge dojsc do siebie, bo kochalam go. Musialam to zakonczyc bo czulam ze mu nie zalezy na mnie. Czulam sie jak zapychacz wolnego czasu. Nie potrafie o nim zapomniec.Sni mi sie po nocach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara a głupia *
o rany - 3 tygodnie, to ma sens ale czy ponad rok ma sens? to jest takie blędne koło - jesteś słaba więc doczepiają się do ciebie facecie pijawki, którzy jeszcze bardziej osłabiają ciebie albo powiesz w końcu "dosyć" i staniesz na nogi - albo znikniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×