Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Genoweffa

Efekt Ex

Polecane posty

Gość Genoweffa

cześć, Jestem w związku od 2 lat. Do mojego partnera odezwała się była. To jego pierwsza, wielka miłość. Byli ze sobą długo, on naprawdę się zaangażował. Ona wyjechała na studia do innego miasta, on cierpiał, tęsknił, przeżywał. Cały czas miał nadzieję, no ale ona poznała jakiegoś chłopaka na studiach i go o tym poinformowała. Teraz po 5 latach wraca do rodzinnego miasta i chce się z nim zobaczyć. Wcześniej dzwoniła z życzeniami na święta. On mówi, że się spotka z nią, bo głupia tak odmawiać, podobno już wcześniej proponowała. Faktem jest, że to bardzo dobrze wychowany człowiek i raczej żadna była, ani w ogóle chyba nikt nie ma do niego żalu czy pretensji. On uważa, że spotkanie po takim czasie to nic wielkiego, a przecież nie będzie niegrzeczny. Mnie się to nie podoba. Nie wyobrażam sobie układać życia z kimś, kto będzie chodził sobie na kawę z ex i w ogóle utrzymywał takie kontakty. Zwłaszcza, że to nie jest zwykła była, a naprawdę duże uczucie i nadzieje. Nie wiem jak do tego podejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snowfot
wiesz co ja byłam mega wyrozumiała mój już były spotkał się ze swoja była i miesiąc poźniej nie bylismy juz ze sobą ona oczywiście była ta przysłowiowa kropka nad i ale najśmieszniejesze jest to ze było to miesięczne jego zauroczenie i chciał potem wrócić hehheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genoweffa
ale co oznacza bycie niewyrozumiałą? przecież nie mogę nikomu niczego zabraniać nie wiem tylko jak się do tego odnieść, nie wydaje mi się to normalne, takie spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snowfot
oczywiście ze nie można nikomu niczego zabronić można jedynie powiedziec że ci sie to nie podoba a ja tego nie powiedziałam bo nie uważałam zeby było to cos złego ufałam mu, ale jak zobaczylismy sie po ich spotkaniu wiedziała, ze cos sie wydarzyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genoweffa
przykro mi jednak też wychodzę z założenia, że już lepiej wiedzieć najgorsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snowfot
to miało miejsce ładnych pare lat temu więc mam to juz za soba :) ale powiem ci że zawsze daje to do myślenia jak twój aktualny partner chce się spotkac z byłym partnerem dla mnie powinny to byc zamkniete rozdział a poza tym dlaczego ona sie do nie go odezwała czy mam czyste intencje smiem watpić zreszta nic nie wiem na temat waszego związku i jego kondycji moze to jedynie czysta ciekawośc która zaspokoi i będzie po wszystki a może powrócic coś tak naprawdę nie wiesz jak będzie wierze że dobrze i tego ci życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genoweffa
to znaczy z tego co wiem (a sądzę, że wiem) on się do niej w ogóle nie odzywa ona szuka kontaktu, a on jedynie życzliwie odpowiada, ona już ostatnio chciała się spotkać i jednak on nie dążył do tego, ale teraz wraca do naszego miasta i koniecznie chce się spotkać (ona) ja też sądzę, że nie robi tego ot tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snowfot
no widisz jak to jest panienka moze sobie uświadomiła jaki był cudowny i może chce sprawdzic jak on na nia zareaguje dla mnie niestety sa to su=ytaucje potencjanie niebezpieczne a może chce go przeprosic za to co zrobiła żeby miec czyste sumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
ja na słowo EX reaguję wysypką dwóch moich byłych zdradziło mnie z ex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genoweffa
nie jestem przez Was spokojniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×