Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamanaaaaaAniaaa

facet mnie zdradzil na moich oczach

Polecane posty

Gość zalamanaaaaaAniaaa

bylismy na imprezie.on sie niezle wcial, spotkal jaks swoja dawna dziewczyen ze studiow.ja sie baiwlam z koelzankami,rozdizeliismy sie na jaksi czas.potem ide do kibla,patrze,a oni sie całują.Myslalam ze sie pozygam ze zlosic i rozpaczy.jak stalam tak wyszlam.on nawet nie zauwazyl.teraz dzowni ,pisze ,a ja nawet nie odbeirma teleofnu.napisalam mu tylko smsa ze dla niego juz nie istnieje:(( czy dobrze robie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihi
dobrze robisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz mu ze go
widzialas ja sie caluje z tamta---tyo faceto trzeba mowic prosto bo nie zrozumieja:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaaaaaAniaaa
no bez przeady,wie o co chodzi.Napisałam mu od razu,jak wracalam do domu cos w stylu czy stesknil sie za pocalunkami X. Ja niewiem,alkohol z niego robi idiote.Jak jest trzezwy to jest taki kochany. Boje sie ,ze zaczeni mi gadac ,ze to przeciez tlyko chiwla,nic nie znaczaca bla bl bla i ja sie zlamie.Ale wtedy to bylby juz brak szacunku do samej siebie:( A ta wiesniare mam ochote zabic, ona anwet nie jest ladna:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoczeko
Ja bym mu w pysk jeszcze dała.Bądz twarda!Nie odbieraj tel od niego i nie odpisuj na smsy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola z annopola
oj tam zaraz zdrada. calowac to z kazdym sie mozna. myslalam ze jej cos gdzies smotruchał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoczeko
Z każdym...?Ciekawa jestem czy on by jej to wybaczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaaaaaAniaaa
A ja niewiem jak sie akcja dlaje potoczyła.Niewiem czy tylko sie calowali.Po prostu wyszlam z klubu jak tylko to zobaczyłam nikomu nic nie mówiąc.Moze poiwnnam podejsc tam i zrobic awanture.Ale to byl impuls.Poza tym nie chcialam robic sceny,zeby wszyscy widzieli jak moj facet mnei zdradza.Caly dzien dzonwil,pisal nagrywal sie na poczte.A teraz cisza.W koncu sobota,pewnie sie dobrze bawi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaaaaaAniaaa
aha,czyli jakbys poszla z facetem na imrpeze a on by przy tobie lizal migdalki swojej bylej to by wszytsko bylo ok tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesadyyy
pocałenek nic nie znaczy ze sie calowal to co z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesadyyy
w sumie sex tez nic nie znaczy mogli nawet na twoich oczach uprawiac i co z tego?:09 to tylko sex wazne ze cie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jeżeli by ją zruchał w toalecie to przecież to tylko seks. Autorka topiku grubo przesadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaaaaaAniaaa
niewiem,ja chyba w jakims dziwnym swiecie zyje.Czyli co mam mu wybaczyc i byc razem jakby nigdy nic.Facet nie powinien widziec swiata poza swoja kobieta.Po co mi taki zwiazek.Faceci to idioci\;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaaaaaAniaaa
yulko pocalunek czy nie,jak sie kocha to sie nei caluje bylych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesadyyy
przebacz mu to nic zlego ze sie calowal ze sliczna brunetka o dlugich nogach i okrągłym tyłeczku i namietncyh ustach wazne ze cie kocha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaaaaaAniaaa
poza tym dla mnei sex to cos bardzo waznego.On byl moim pierwszym jesli chodzi o sex.Dlatego tymbardziej mnie to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bndkgdldld
Ciekawe czy było mu dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaaaaaAniaaa
bez przesaady,akurat ten opis bardziej pasowalby do mnie.Ona jest mala blonydnka o kaczych krotkich nozkach i przecietnej twarzy.Jedyne co ma ladne to oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesadyyy
ze mna dziewczyny sie caluja a potem mi mowia ze to nic nie znaczy wiec tez tak mysle wiec glowa do góry bo teraz to nawet ruchac sie mozna i to tez nic nie znaczy buahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak miałam:O poszłam z chłopakiem na impreze on sie wciał jakos nie moglismy sie dogadac a ze była tam jedna dziewczyna która znałam no to sie zaczeli ccałowac jak wyszłam:O no i weszłam i patrze i :O:O frajer choc miałam wtedy 16 lat:P to i tak pamietam\\ chociaz z tym kolesiem mam kontakt do dzis rzadki bo rzadki ale mamy heh wybaczyłam mu...choć i tak twierdze ze to dupek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olej gada
Nawet alko go nie usprawiedliwia! To co? Zapomniał, ze przyszedł z Toba na impreze? Zapomniał, ze z Toba jest? Zrobił to i koniec, nie ma usprawiedliwienia! Teraz decyzja nalezy do Cebie, co z tym zrobisz! Dostałas jasny sygnał, ze masz do czynienia z padalcem. Chcesz byc z kims, kto na Twoich oczach lizal się z jakas dypa? Jak bedziesz umiala wybaczyc i zaufac na nowo to wroc, jak nie, to szukaj szczescia w ramionach nowego faceta. Wspolczuje Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermenka
nic się nie odzywaj do niego, zero reakcji, to go bardziej wkurzy niż jakbyś mu zrobiła awanturę :) i zapomnij o nim, nie jest Ciebie wart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajniczek tozem ja
Aniu ocknij sie facet bym napalony, calowali sie nikt im nie przeszkodzil- on ja jebal na 100% ................ a ty jeszcze sie zastaanawiasz? bedzie sie z ciebie smial a z nia moze sie bedzie na sex spotykal ! rzuc go to wyjdziesz z twarza, jak mu wybaczysz to beda sie z ciebie smiac , na 100% na pocalunkach sie nie skonczylo rżnal ja w sraczu na stówe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakoMUzykant20
Ja wychodzę z założenia, że jeśli jest związek... Miłość... długi staż... no chociaż... z kilka miesięcy... jeśli obydwoje partnerzy mówią, że są razem... Hmm... to wtedy pocałunek z inną lub innym nie jest w porządku... ale.. jeśli... nie wiadomo co to tak na prawde jest... czy koleżęństwo... czy po prostu znajomość... albo takie... wstępne spotkania ala randkowe... to wtedy normalne, że jeśli znajdzie się inna... z którą może też się coś wykluć... to nie odrzucamy tego po chamsku, prawda ? tym bardziej, że całują się już małe dzieci... ;) nie można wszystkiego wrzucać do jednego worka. :) a seks.. no myślę, że bzykanie się z dwoja partnerami... nawet nie jednocześnie... ale równolegle... to już nie w porządku. takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze powinnas z nim pogadac pijany byl i moze nie wiedzial i nie pamieta co robil a moze to wina tej jego bylej.....? jak Ci zalezy to porozmawiaj jak nie olej sprawe i tyle pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzczywiście pocałunek nie zawsze jest jednoznaczny w ocenie - czasem pocałunek to AŻ pocałunek, a czasem TYLKO pocałunek może nie powinnaś była tego zobaczyć (i nie pytaj, dlaczego ;) ), ale zobaczyłaś, więc na tym etapie znajomości powinnaś odejść od tego faceta. Powiedz mu wprost, o co chodzi, jaki jest powód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×