Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kinia 666

czy pierwszy moze byc ostanim?

Polecane posty

Gość kinia 666

czesc.mam 18 lat,jestem z chłopakiem o 4 lata starszym.bardzo go kocham i niewyobrazam sobie zycia bez niego.dodam ze jestem dziewica.chcialabym zeby on był moim pierwszym i ostatnim.czy to jest wg was w ogóle mozliwe byc tylko z jednym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość au mnie w domuuu
pewnie mozliwe ale potem juz do konca zycia bedziesz sie zastanawiala jak to jest byc z innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj był pierwszym i poki co jest ostatnim, a to gdzieś ze dwa lata mija juz od pierwszego razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że może
ale o tym człowiek przekona się dopiero na końcu zycia. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty pana nie lubic murzina
pewnie ze mozliwe....ale jeszcze tak sie nie nastwaij ,bo ze soba jestescie 4 lata,zwlaszcza ze masz dopeiro 18. ja ze swoim zerwlaam po 4 i pol roku razem i mialam wtedy prawie 20 lat...wszystko sie moze zdarzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia 666
i co,nigdy nie zastanawiałas sie jak to jest z innym? moje kolezanki mowia ze to nie ma sensu bo predzej czy pozniej bede chciala sprobowac z innym :( ale ja mysle ze to nieprawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam bo moje koleżanki
mówią... ty chyba siebie lepiej znasz niż twoje koleżanki, one są jakąś wyrocznią czy jak? zapytaj się ich czy znają też numery najbliższego lotka skoro potrafia przewidywać przyszłość. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia 666
masz racje,ale wkurza mnie to ich głupie gadanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_dupka
Moim zdaniem to kwestia charakteru. Człowiek ma zazwyczaj taką normalną ludzką ciekawość, chce spróbować czegoś nowego... Ale być może dla Ciebie to już najlepsza opcja i nie będziesz chciała zobaczyć jak to jest z innym (ze strachu, z miłosci, z różnych powodów)... Jestem w podobnym wieku i podejrzewam, że nasi mężczyzni też są rowiesnikami. Ja wiem, że to nie mój ostatni, mimo, że go przeokropnie kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech tam
jak kobieta lubi się puszczać to i może mieć 20 i tak męża będzie zdradzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×