Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość desperatka666

ja musze robić to co on chce

Polecane posty

Gość desperatka666

mam problem z moim chłopakiem. od pewnego czasu jest tak, że muszę robić to co on chce, ale jeśli ja go o coś poproszę to zwyczajnie NIE CHCE MU SIE oO'''' Kiedyś powiedziałam jemu, że chcę obciąć sobie włosy, powiedział, że nie bo jemu się to nie podoba, chciałam przebić sobie wargę, też mi nie pozwolił, bo dla niego to jest takie niemieckie (on mieszka w Niemczech) kiedyś poprosiłam go, żeby pomógł mi z niemieckiego, bo obiecał to mi i moim rodzicom, że przygotuje mnie do matury, ale jemu się nigdy nie chce, a jak moi rodzice zapytają nas, czemu nie uczymy się niemca, on zawsze odpiera "bo jej się nie chce" On chce chodzić na siłownie, mimo, że proszę go żeby tego nie lubił bo nie cierpię napakowanych kolesi. jest dobrze zbudowany, ma kaloryfer, ale twierdzi, że nie ma zbudowanej klaty. mi to nie przeszkadza, kocham go takiego jakim jest. nie chcę w nim nic zmieniać. jesteśmy ze sobą już rok, ale on się zmienia. nie poznaję go. niedawno rozstaliśmy się i wczoraj spotkaliśmy się na meczu. widział mnie bo siedział przede mną, ale nawet nie raczył się do mnie odezwać. później napisałam mu sms że myślałam, że porozmawiamy, ale on nie raczył się nawet przywitać. nie odpisał, chwilę później spotkałam go i nic, nie odezwał się. to później napisałam mu sms tj. kończącego i zatwierdzającego to, że nie jesteśmy już razem i że ja daję sobie spokój. wtedy mi odpisał, żebym do niego przyszła, stwierdziłam, że nie będę za nim latała, bo to nie do mnie należy, ja mu zawsze wybaczałam, napisałam, że jeżeli chce to siedzę na alejkach. przyszedł. pogodziliśmy się, ale ile musiałam łez wylać. ale później był dla mnie jakiś taki ... dziwny, jakieś głupie podteksty w stosunku do mojej osoby, dziwne miny gdy coś mówiłam, a później przychodził i się przytulał. a dzisiaj rano na gg napisałam mu, że mnie to zabolało, a on do mnie, że go zabolało to, że ja się z niego śmiałam, tylko, że to było raz, a jego zachowanie wobec mnie było staszne. co ja mam z nim robić. wiem, że to wszystko jest tak dziecinne, ale ja już sobie po prostu nie radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strawberryguava
A ile wy jesteście razem...? To czmeu go tak wychowawałaś ze nic nie mozęsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka jest roznica
wieku miedzy Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka666
jesteśmy razem rok. nie wychowałam właśnie, zawsze się szanowaliśmy, a każde robiło co chce, znaczy mam na myśli kolczyki włosy, a nie jakieś balangi czy coś. teraz się zmienił. uważa, że boi się, że mnie straci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka jest roznica
on juz zrobil sie pewny Ciebie i teraz bedzie coraz bardziej sie rzadzil...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strawberryguava
straci Cie bo co? bo obetniesz włosy...? o boze to jest paranoja...Twoje ciaóło i włosy fakt mozesz go zapytać o zadanie itd... Nie wyobrażam sobie żeby mój facet zabraniał mi cokolwiek robićz włosami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka666
rok, a dokładnie 7 miesięcy, tylko że inny rocznik. on jest młodszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka jest roznica
poza tym nie ma ciagatek egoistycznych i do kontrolowania Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka666
no właśnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×