Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja mialam dostac

niespodziewana wizyta teściów-jaki pomysł na obiad?

Polecane posty

Gość ja mialam dostac

moi tesciowie raz-dwa razy w miesiacu wpadają do nas bez zanej zapowiedzi.Mieszkaja 30km od nas,wiec nie jest to baardzo uciązliwe.Ale...ja nigdy nie wiem kiedy to wypadnie.Co miec zawsze w zamrazarce aby nie dzielic przygotowanego dla 2osob obiadu na 4y czesci?Mam juz zamrozone pierogi...ale nie moge zawsze ich podawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
gołąbki,zrazy.Przeważnie mam to w zamrażarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeetam
nalesniki z miesem mozesz zamrozic, albo kotlety wszelkiego rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
o wlaśnie nawet krokiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też do nich wpadajcie na obiad bez zapowiedzi to może zaskoczą że warto wcześniej chociaż zadzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo rraaanyyy
narob kotletow z piersi, usmaz, zamroz. Ugotuj kalafior, zamroz. Potem tylko ciach miecho do mikro, kalafior w bule i na patelnie.do tego szybka salatka z pomidorow i pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupie baby z was
my tak nie robimy-zawsze sygnalizujemyze przyjedzemy nast.dnia.A tesciowa dzwoni nagle-gdzie jestescie?bo ja za pół godziny bede pod waszym blokiem....nie jest to tragedia bo sa fajni,tylko niekiedy jestem zaskoczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo rraaanyyy
..opcjonalnie warzywa na patelnię. Udusic do tych cyckowych kotletow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mozesz powiedzieć
super że przyjdziecie, zapraszamy, tylko ze ja nie mam nic na obiad. może Mamusiu, kupisz coś po drodze? i tak parę razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mozesz powiedzieć
przecież nie masz obowiązku karmić ich obiadem za każdym razme gdy przyjdą. Kawa i paczka ciastek w porze obiadowej powinna im rozjaśnić umyśły, w końcu to mili i kulturalni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam dostać
a może ja chcę im podać obiad?tylko chodzi o pewne przygotowanie do tego typu sytuacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-latka
możesz mrozic prawie wszystkie zupy ,ja tak robie jak mi zostaje za dużo w garnku,potem z pojemnika do garnak podlewasz lekko wrzatkiem przykrywasz i po mału sie rozmrozi,gulasz tez jest dobry bigos z roznynm miesem lu kiełbaska,biala surowa kielbasa,kalafior,brokuł zamrozony mozesz ugotowac i zmiksowac ze smietana i potem zielenina jak masz mięso takie zamrozone doprawione i ugotowane jak na gulasz to mozesz je podac z ryzem lub makaronem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja moim tesciom
podalabym cyjanek potasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×