Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lacruixa

Pierwszy,nieudany sex a meska duma.

Polecane posty

Gość Lacruixa

Czy mezczyzna 26-letni po pierwszym z nowa dziewczyna sexie -nieudanym,glownie z jego strony- jest w stanie z nia dac sobie spokoj z powodu swojej ambicji i dumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty gadasz
namów go na jeszcze jedną noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbala
Pierwszy nieudany nie oznacza, że każdy taki będzie. Wielu facetów za bardzo sie spina przy nowej partnerce, czasem za bardzo chcą by było dobrze i dają ciała. To jest dla nich krępujące, że nie wyszło. Sexu też trzeba się nauzyć, więc jeśli Ty to rozumiesz i on też, to powinniście dalej próbować. No chyba, że któreś ma opory albo nie chce się na coś godzić, bez czego drugi partren nie wyobraża sobie sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacruixa
co sie stalo...mial problem z zalozeniem prezerwatywy, ktora zsunela sie no i doszedl...expresowo. ja zachowalam sie ok jakby nigdy nic...on staral sie tlumaczyc i widzialam,ze glupio mu bylo, dzien pozniej wyslal mi smsa,ze to chyba nie wyjdzie.. dziwne,bo znamy sie prawie 2 lata i wiem,ze nie chodzilo mu o jedno..a moze sie myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty gadasz
poza tym,jeśli jest ważny dla ciebie nie będziesz robiła problemu z tej pierwszej nieudanej nocy tylko pozwolisz mu czuć się pewnie,bezpiecznie,dobrze przy tobie i wkrótce będzie super w sypialni,zobaczysz...czas,cierpliwość i miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbala
Niedawno to samo mnie spotkało, też pierwszy sexik z nową panną, duuuużo za wcześnie doszedłem, kicha straszna. Pewnie, kiedyś sporadycznie to się zdarzało z innymi, ale ja wiem że tak zawsze nie jest tylko czy ona też umie zdać sobie z tego sprawę. Qrde, ciężko po takiej klapie się otrząsnąć, tym bardziej ze była napalona jak dżungla wietnamska po napalmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty gadasz
kobietom też zdarzają się wpadki więc dlaczego nie mamy przymykać oka na te męskie?żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacruixa
Balbala, ale czy bylbys w stanie z powodu dumy dac sobie spokoj z panna? dodam,ze obydwoje bylismy nieco zdenerwowani i zawstydzeni, moze zle mnie odebral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbala
Jak wogóle na to patrzą kobiety? Mam na myśli falstart za pierwszym razem (mam nadzieję, że nie było ostatni :-( ). Wiem co mówią, głównie uspokajają, ale co tak naprawdę sądzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyuweee
Na pewno nie tragizują tak jak wy. I w 8 przypadkach na 10 nie wyśmiewają się a ni nic z tych rzeczy. A jak wyśmiewają, to idiotki. Normalna dziewczyna rozumie. Po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty gadasz
miałam ostatnio taką sytuację...chłopak doszedł za szyyyyybko zdecydowanie...ale pieszczoty,namiętność,pasja i cała ta otoczka sprawiła ,że miło wspominam.pomimo...i powiem więcej-chcę go JESZCZE!!!!bo jest jak nikt dopasowany do mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbala
lacruixa U mnie duma nie ma nic do gadania. Jest w podświadomości myśl, że więcej nie da mi szansy i podziękuje mi, bedę zawsze pamiętał, że z "z tą dałem ciała na amen" a ja w jej życiu na zawsze pozostanę "panem falstart". To mówi duma. Głowa i pikawka martwią się tym, by ode mnie nie odeszła z innego powodu - za bardzo ją lubię, by uciekać przed nią z powodu własnego zawstydzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacruixa
balbala Czyli jakby mnie lubil to nie uciekalby przede mna...no chyba,ze jest cholernie dumny i ambitny-a wlasnie taki jest. Co dziewczyny mysla..? jesli zalezy mi na facecie to naprawde nie ma problemu,rozumiem to. wazna jest bliskosc. ale jesli to sie powtarza dosc czesto..to hmm..bywa troche irytujace-ale tego na glos nie powiem oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbala
Też jestem dumny i ambitny - ale w moim wypadku ja właśnie CHCĘ ją przekonać, że klapy to nie moja specjalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj mu do zrozumienia ze nic wielkiego sie nie stalo, i chcesz sprobowac jeszcze raz. moze setka lub dwie na rozluznienie mu pomoga. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialem o samo
Szkoda goscia. Mozna powiedziec ze seks jest nieudany po kilkunastu, kilkudziesieciu probach ale po jednej? Po sobie wiem ze z tym jest inaczej. Na poczatku mialem takie same problemy, nie mowiac juz o tym ze nie zalecam uzywania prezerwatywy. Nie mialem wzodu przy kobiecie, tak sie stresowalem. I wtedy trafilem na cierpliwa ktora niezrazona (dawalem jej duzo pieszczot) zajela sie mna i w koncu na ktoryms razem udalo sie ale bylem i tak zestresowany. Dopiero ze stala parnerka, ktora piescila mnie oralnie takze robi sie bardzo twardy, doszlismy do duzej wprawy. Z Nia i kazda inna stala nie mam rzadnych problemow. Kiedy sie spiesze - przypadkowy kontakt, biore 1/4 tabletki viagry. Bardziej na stres, zeby miec pewnosc bo to glownie stres niszczy tego typu kontakty. Takze dziewczyno, nie stanelas na wysokosci zadania wogole. Szkoda goscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacruixa
nie zalecasz stosowania prezerwatywy?!?! wybacz ale nie mam zamiaru zarazeniem sie czyms lub zajsciem w ciaze. wiem,ze mial przygodne znajomosci ale czy mial podobny problem-nie wiem. poza tym nie czuje sie winna. chcialam sprobowac drugi raz ale on nie chcial-byl za bardzo spiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem tak samo
Jak jest stres to prezerwatywy bardzo przeszkadzaja. Na poczatek nie sa dobre. Gumka to nie jest dobre zabezpiecznie przed zarazeniem sie, oczekujesz ze parner jest chory? To powinien Ci przedstawic wyniki badan przed wspolzyciem? To jest dla Ciebie kochanek jak w burdelu? Czemu nie dac ogloszenia sprawny, czysty? Gumki chronia przed ciaza. Wybierz okres bezplodny. Jak facet sie odstresuje i bedziesz sie umiala Nim zajac mozna wrocic do gumek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacruixa
a od kiedy to gumka nie jest dobra przed uniknieciem zarazenia sie?!?! nie oczekuje,ze partner jest zarazony ale na poczatku trzeba byc ostroznym..szczegolnie jak napisalam wyzej on mial sporadyczne kontakty sexualne z innymi pannami a wiec nie moge slepo zaufac. wybrac okres bezplodny?! czyli mam do niego zadzwonic za ok2 tyg i umowic sie na drinka..tak? w innym wypadku szybciutko po spotkaniu zmykac do siebie by aby przypadkiem nie ulec pokusie i pojechaac do niego. sorry..ale sie nie zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×