Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bunnygirl

Chyba zowu zle ulokowałam uczucia ale ze mna jest cos nie tak

Polecane posty

Gość bunnygirl

Trójkąty , czworokąty itp plus informacja " kochanie mam ochote przeleciec jakąś laske w układzie 2M+1K " . Odrazu dodam że nie chodzi o mnie gdyż jak twierdzi to bardzo mnie kocha ale nie próbował niczego takiego jeszcze i dlatego ma ochote . Mnie by widział tylko w dwóch pierwszych przypadkach . Zdębiałam jak to usłyszałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale przeca
próbować mu nie zabronisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunnygirl
No nie zabronie , ale po co mi to mówi ??? Za bardzo rozrywkowy . Fenomen to to że mówi że mnie nie zdradzi bo kocha i nie szanuje ludzi co zdradzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunnygirl
I to jest własnie najgorsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem tak samo
Fantazje, ile z was przyzna sie ze mysli o innych facetach lub wyobraza sobie ich w... Fantazje ma wiekszosc ale problem jesli ktos chce to wprowadzic naprawde w czyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, jakbym powiedziała obecnemu ze mam ochote na trójkąta to by mnie zostawił. Gdybym on mi to powiedzial, tez bym go zostawila. ja nie mam fantazji o innych, jestem na etapie ze mój pan jest najlepszy i tylko on i niech to sie nie zmienia nigdy! dla mnie fakt ze masz fantazje z innymi osobami...to znaczy ze cos nie tak w twoim zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunnygirl
Fantazje można mieć ale urzeczywistniac je to inna rzecz . Według niego nasz związek jest super ale jak to określił jest młody i nie próbował a chciałby wiedzieć jak to jest . Na pytanie co by zrobił gdybym to ja mu cos takiego powiedziała usłyszałam tylko " no chyba bym cie zabił , jestes tylko moja "?! Jak to ładnie określił " jestem z Tobą , kocham cie a to tylko byłby seks na spróbowanie " Szkoda że nie klękłam i nie podziękowałam mu jaki jest wspaniały że mnie informuje :):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×