Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam szczęścia

właśnie dowiedziałam się że...!!!

Polecane posty

Gość nie mam szczęścia

chłopak z którym spotykam się zaledwie od trzech tygodni, już zdążył mnie zdradzić!!! jestem w szoku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaciana lalka bez oka
olej go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem co to
KOLEJNY KOBIECOARZ-OLEJ GO:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam szczęścia
tylko myślałam że w końcu będe mogła komuś zaufać, a tu taki szok :O i w dodatku tak szybko? nie pojmuję tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem co to
SA ludzie i debile-trafilas na debila:-P jak ja :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaciana lalka bez oka
W ogóle nie przejmuj się tym dupkiem. Niektórzy faceci uważają, ze jeden wyskok to nie zdrada. A jak on to tłumaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam szczęścia
no rozumiem to że mu jeszcze nie zależy, też się jeszcze w to nie zaangażowałam, tylko na początku powinien być zauroczony, dążyć do wielu spotkań ze mną... jakbym mu się nie spodobała to powinien mnie olać, a nie umawiać się na boku z inną, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam szczęścia
on jeszcze nie wie, że ja wiem... dosłownie przed godziną się o tym dowieedziałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsfds
Zybki jest -a ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam szczęścia
ja 18, on 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssaaaaaaaddddd
uuuuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam szczęścia
ja sama jeszcze nic nie wiem :( powiedziała mi o tym moja przyjaciółka. myślałam, że chodzi o jakąś sprawę z przeszłości, bo sam mi mówił, że robił rzeczy, których teraz żałuje. chciałam dać mu szansę, ale okazało się, że on to zrobił kiedy się ze mną spotykał... moja przyjaciółka jeszcze dzisiaj do mnie wpadnie i mi wszystko opowie, nie znam szczegółów... napisałam tu, bo nie wytrzymam samotnie tego oczekiwania na nią... zastanawiam się, co mam zrobić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz autorko - z tym zauroczeniem to tak nie do konca. Mój facet na poczatku byl zdystansowany, chcial mnie poznac nim sie zakocha, zalozy sobie klapki na oczy skierowane na mnie tylko. Z tym ze mój miał morale fajne i wałów nie wywijał. Na początku myslisz sobie: "Nic mnie z nią specjalnie nie łączy, może nam nie wyjdzie, nie znamy się jeszccze, a ta fajna, okazja drugi raz może si nie nadarzyć, spróbuję, a nuż ta będzie lepsza". Z tym że dołujące jest, ze tak mógł pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam szczęścia
tyle że on wypytywał mnie, czy się czasem nie umawiam na boku z innymi, że ma nadzieje, że taka nie jestem, a tu takie coś wywinął. cały czas byłam zdystansowana, ponieważ słyszałam już kilka plotek na jego temat i postanowiłam być czujna, ale dzisiejsza wiadomość mnie zaszokowała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssaaaaaaaddddd
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taka zależnośc: ten kto zdradza, pozniej bardziej boi sie byc zdradzonym. a moze jednak mu na tobie zalezy? dowiedz sie o co kaman, zapytaj go wprost, patrz na jego reakcje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam szczęścia
w ogóle on mi mówił o jakiejś tam swojej byłej, że niby go zdradziła i on bardzo to przeżył, więc trochę mu zaufałam i uznałam, że nie będzie chciał nikogo skrzywdzić, skoro wie, jaki to ból... chyba trochę lepiej dla mnie że tak szybko się o tym dowiaduję niż jakbym była z nim z pół roku albo dłużej, ale i tak to cholernie przykre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam szczęścia
nie macie pojęcia, jak brzuch mnie boli ze stresu... :( czekam tylko na moją przyjaciółkę, a potem... sama nie wiem :O chyba powinnam zerwać tą znajomość, mam nadzieję, że nie omami mnie tymi swoimi kłamstewkami i mu na nowo nie uwierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
ale o co ci chodzi??? jak to zdradzil?? obiecywal ci cos? przyzekal ze nie bedzie sypial z innymi?? jak mozesz po 3 tyg znajmosci uwazac ze masz kogos na wylacznosc?? megalomania ,...szkoda ze nie jest karalna facet po prostu szuka wlasciwej kobiety; a ze jednym z kryteriow jakie stawia jest seks..coz..takiech facetow widocznie lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam szczęścia
ok, myślałam, że chociaż tu nie będę osamotniona z tym problemem :O wszystkim wypowiadającym się dziękuję za rady Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam szczęścia
wiesz, tylko on się wypytywał, czy ja nie spotykam się z innymi, bo nie chciałby się przejechać i gdy powiedziałam mu, że nie to automatycznie tego samego oczekiwałam od niego... zresztą mówiłam już o tym prędzej... po prostu jak mu coś we mnie nie pasowała to mógł powiedzieć: sorry, nie pasujemy do siebie, a nie udawać że wszystko jest w porządku i sypiać z inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×