Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GGRGRRTRTRT

POMOZCIE !!!!!!!!!!!!!!!!! PROSZEEEE

Polecane posty

Gość GGRGRRTRTRT

Pomozcie mi ,bo ja juz nie wiem co robic :( .Zawsze staram sie walczyc do konca,nie odpuszczac ,dawac kolejne szansy i ratowac cos,co jeszcze mozna ratowac ,cos co jeszcze nie jest skonczone .Otoz,jestem z chlopakiem 2 lata .On ma 20 i ja rowniez .On jest moim pierwszym powaznym chlopakiem ( poprzedni to byli tylko tacy luzni chlopacy) i staram sie budowac zwiazek na pewnych krytriach ,tzn.zaufanie,szczerosc,lojalnosc,kompromis,itd.Oczywiscie nie zawsze mi to wychodzi ,poniewaz mam bardzooo ciezki charakter i zapominam o tym ,co sobie obiecalam ( kompromis,zrozmienie ,itd) .Szczerze powiedziawszy jestem bardzo zaborcza,co powiem,tak ma byc.Hmm,no troszke ukrucilam swojego chlopaka :( .Uwazam,ze skoro jestesmy razem w zwiazku ,to on nie powinien sobie jezdzic z kolgami na impreze !Przeciez ma mnie ! I ciagle go kontroluje :( Jstem bardzo nieufna,ale to jest spowodowane tym,ze kiedys mnie oszukiwal z glupotami - pisal ,ze spi ,a tak naprawde byl na % ,tudziez imprezie ;/ .Strasznie mnie to zezloscilo ... I do dzis ciagle go sprawdzam i nie wierze mu na slowo .Ostatnio ( w sobote ) byl meczi mial go ogladac z kolegami w barze . Obical ,ze nie pojedzie na disco .Zabronilam mu .Zreszta on mi rowniez .Ja siedzialam grzecznie w domu ( mimo ,ze kolezanka prosila ,zebym z nia na disco jechala),a on na meczu .No i bach ... O 24 napisalam m smsa co porabia.A on na to ,ze spi,tzn,idzie spac . Pytalam ,czy napewno ,to juz nie odpisal .Mialam glupie mysli ,ale ok ..Nie dreczylam go .Na nastepny dzien sie dowiedzialam ,ze byl na imprezie ! Kolezanka moja go widziala ! Z kolega pijani ;( Oczywiscie nic mi nie powiedzial !! Tlumaczyl mi sie tak ,ze kolega prosil ,zeby pojechal z nim zawiesc jego sis na impreze ,no a ze kolega chcial zostac,to moj chlopak ni mial wyboru i zostal na 2 godziny !! ale nic mi nie pisal,bo nie chcial mnie wkurzac,bo wiedzial jaka ja jestem zaborcza,ze mu zabronie i zrobie afere ! Bo wg niego ,jest uwiazany ;( Nigdzie mu nie kaze jezdzic na imprezy ! Ale hola hola - on mi rowniez :( Ale on sie tak tlumaczy ,ze to bylo pzypadkiem ,ze tam wygladowal ,bo przeciez w aucie by nie czekal za kumplem ,wiec wyszeld ,a nie mowil mi ,bo ja ,,taka jestem '' :( Ja nienawidze klamstwwa ~!~mogl sie przyznac ;( A nie klamac ! Stracilam juz do niego zaufanie calkowicie ... Zerwalam z nim ~!Bo skoro mnie oszujkal ,to bedzie robil to zawsze .. Nie ufam mu juz , a on uwaza ,ze nic sie nie salo i ze dramatyzuje ... :( Czy ja przesadzam,ze tak mu zabraniam na imprezy jezdzic z kolga?ze taka zaborcza izazdrosna jesten ?Czy to ja mam racje,ze nie powinien jechac z kolega mimo wszystko ?tylko w domu siedziec?czy on ma racje / pomozcie bo nie wiem czy dobrze zrobila mzrywaja ;( juz cierpie i placze za nim ;( Pomozcie mi,jestem jeszcze mloda i popelniam bledy,ale nie chce az takiego bledu poplnic ;( moze sie zmienic? juz nie wiem co robic ;(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okitawo
skróć to do dwóch zdań bo nikt tego nie przeczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGRGRRTRTRT
Nie moge ,bo takto bedzie niezrozumiale :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakillsk
był taki film NIE KŁAM KOCHANIE ---TO DO NIEGO PASUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGRGRRTRTRT
No dokladnie :(( Ale co ja mam robic ?Czy rzeczywiscie to we mnie jest problem ?Zmuszam go do klamstwa? Czy on nie fair postepuje jezdzac z kolega na impreze ? niby przypadkiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddsssssss
Zmien go na mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Słuchaj ale to nie ty jestes zaborcza ale on jest nie fair wobec ciebie... kłamie i cie oszukuje. To normalne w związku dwóch kochających sie osób że nie chodza same na disco bo po co - podrywać panienki czy facetów? Wiadomo że on ma prawo iść z kolegami na mecz czy ty z koleżankami na piwo ale twój facet ostro przegina i masz racje ze sie denerwujesz. Radze ci zamienic go na kogoś bardziej wartościowego, nie poznanego na disco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieeeeeee
weźcie pogadajcie ze sobą. nie powinnaś mu zabraniać, tylko znaleźć sposób żeby go zniechęcić do imprez bez ciebie. troche inwencji i sprytu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Teraz doczytałam że zerwałaś z nim. BRAWO! Jesteś bardzo mądrą dziewczyną i masz rację że on się nie zmieni tylko bedzie gorzej. Masz prawo wiedzieć gdzie jest i wcale nie jest to zaborczość tylko to normalne w związku. On nie traktował cie powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkjhkjhkjhkjhkkhkh
Dlaczego więc razem na dyskoteki nie chodzicie, tylko on po kryjomu sam chodzi ? Jakbym był z taką histeryczką to też tak jak on bym robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGRGRRTRTRT
hjkjhkjhkjhkjhkkhkh - Jzdzimy razem ,ale tym razem on byl sam .Mieszkamy 25 km od siebie ... On po mczu mial isc spac .. A pojechal na impreze nic mi nie mowiac ;( ejbisi -Zerwalam a juz cierpie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Wiadomo że cierpisz ale musisz wytrzymać... naprawdę nie możesz pozwolić tak sie dać komus traktować. Znajdziesz faceta ktory bedzie wobec Ciebie UCZCIWY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGRGRRTRTRT
ludzieeeeeee -Jezdzimy razm na imprezy ,tylko czasm on cos wywinie ,gdy np.wraca z meczu albo cos ... To kumple jada i on ,,musi ''tez i udaje wtedy ,ze spi :(( I jak m ufac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGRGRRTRTRT
Wiem :( Ale ciezko strasznie ;(( Ciagle gryze sie ,zeby dac mu znow ta ostatnia szanse :(( Ale on jest taki lekkoduch,lubi wolnosc,chyba nie dorosl do zwiazku :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGRGRRTRTRT
beze mnie na imprezy nie jezdzi ... on sie tlumaczy tym,ze to bylo na chwile ... ze mial zawiesc z kumplem kumpla siostre..ale oni chceli zostac.. i zostali na 2 godziny .. i nie pisal mi bo mial nadzieje ze sie nie dowiem a nie chcial mi sie przyznac bo wiedzial jak ja zaraguje ,ze jestem nie wyrozumiala itd :( ze mu zakazuje i na uwiezi trzymam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGRGRRTRTRT
proszee :( doradzcie mi ;( zdania sa tak podzielone :( moze jest tu ktos z podobna sytuacja :( ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nancy23
ja mam podobnie ale to wynika chyba z tego ze jestesmy poprostu zazdrosne o swoich facetow i chyba nie mamy do nich całkowitego zaufania Oczywiscie chłopak moze pojsc na mecz czy na piwo z kolegami i jezeli znasz go juz wystarczająco dobrze to wiesz czy on pojdzie z kolegami czy moze z kolezankami...... jesli masz do niego 100 zaufanie ze Cie nie zdradzi to mozesz mu pozwolic pojsc na impre czy na mecz A jezeli on Ci nie pozwala to Ty mu tez nie pozwalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka0
a ile byliacie razem zanim z nim zerwałas? no facet nie był z toba całkowicie szczery, powinniscie szczerze pogadac dlaczego on nie jest z toba szczery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaryja
zrób se lewatywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGRGRRTRTRT
nancy23 - no ja jestem straszna zazdrosnica ojj :( ufam mu jesli chodzi o wiernosc... ale ja mam taki charakter ze zabraniam mu chodzic z kumplami na impreze ;/i go to wkurza ale stara sie sam nie chodzic ... tylko teraz zrobil taki numer i ja z nim zerwalam :( a on blaga o przebaczenie :( co ja mam robic ;( ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGRGRRTRTRT
dorotka0 - przeszlo 2 lata ,prawie 2 i pol ...no on mi mowi ze dlatego jest nieszczery bo uwaza ze ja zaraz mu robie afere i zabraniam wszystkiego i on mial zamiar mi to powiedziec w 4oczy juz po fakcie bo wtedy bym taka zla nie byla ( wg niego ) ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uciekajjj jjajajaja
bardzo dobrze zrobiłąś zrywając z nim, przed Toba ciezki czas ale dasz rade :) nie daj sięmu złamać gdy będzie mydlił Ci oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Kurczę no ale on ci kit wciska że jesteś zaborcza a ty masz całkowitą racje, jestes normalna. Powtorze jeszcze raz: po cholere ma gdzieś jeździc bez ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGRGRRTRTRT
Uciekajjj jjajajaja - a ja juz wymiekam ,zastanawiam sie ,czy dobrze zrobilam ;(( masakra :( nie przezyje bez niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGRGRRTRTRT
ejbisi - no wlasnie :( a on sie tlumaczy tym ,ze mial sie tylko przejechac a kolega nagle powiedzial ze zostaja no i on musial z nimi zostac na imprezie :( ze to byl przypadek ze nigdy mi tak nie zrobi juz ze sam na disco :( nie wiem co robic ,dac szanse czy nie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uciekajjj jjajajaja
Przezyjesz zobaczysz , czaslecyz rany :) potem bedziesz sie z tego smiala :) nie dawaj mu szansy wytrwaj w postanowieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGRGRRTRTRT
Uciekajjj jjajajaja -mam nadzieje :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nancy23
powinnas z nim szczerze pogadac i powinniscie sobie to wyjasnic Długo byliscie razem i szkoda przez takie cos niszczyc cos co sie budowało dwa lata daj szanse chłopakowi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka0
on tylko raz wywinął Ci taki nr? jesli tylko raz to mały pikus, myslałam ze czesciej Skoro Cie przeprasza to powinniscie sie pogodzic i nadal sie spotykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×