Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marrtttaa...26

aaa... taki bilans mojego faceta

Polecane posty

Gość marrtttaa...26

Muszę się wygadać, nawet jesli nikt tego nie przeczyta, sama jakoś zebrać jego plusy i minusy, bo ostatnio jakoś gorzej między nami sie robi... Wymienię wszystko, nawet najbardziej absurdalne rzeczy. ;) Ale jesli ktoś przeczyta - niech napisze czy chciałby być z takim facetem, czy te wady da się znieść. MINUSY 1. Niby ciągle mówi o wspolnej przyszłości, ale wciąż podkresla "kiedyś", w ogole nic nie robi w tym kierunku, mimo iż nie ma żadnych przeciwskazań (a ma już 30 lat). 2. Nie chce wyprowadzić się od matki i w ogole jest od niej zbyt uzależniony, ogólnie mają dziwne układy ze sobą 3. Jest strasznie oszczędny, graniczy to ze skąpstwem. 4. Zamknięty w sobie, czasami nic z niego nie można wydusić, tylko milczy dosłownie godzinami. 5. Rzadko mówi że kocha, prawie nigdy nie prawi komplementów, nigdy nie mówi że tęskni itd... 6. Rzadziej daje mi orgazm niż ja jemu, czesto muszę go wręcz "zmuszać" żeby mi coś robił, podczas gdy ja mu robię czesto, nieproszona i z ochotą 7. Miał konto na profilu randkowym i usunął dopiero gdy zagroziłam rozstaniem, własciwie zmusiłam go do tego 8. Nie potrafi się sprzeczać, tylko spuszcza głowę albo idzie spać, zostawiając mnie zdenerwowaną 9. Jego niektóry życiowe (zahaczające o szowinistyczne) poglądy doprowadzają mnie do szalu 10. Próbuje zmieniać mnie w kilku kwestiach 11. Absolutnie nie jest romantyczny, o prezentach, niespodziankach, walce w razie rozstania (jego o mnie) czy wielkich wyznaniach mogę sobie pomarzyć 12. Złośliwie przy mnie beka i się bardzo cieszy gdy się złoszczę 13. Gdy się pokłócimy i ja odchodzę lub odkładam słuchawke - nigdy mnie nie zatrzymuje, nie oddzwania, robi to dopiero po paru godzinach albo następnego dnia. 14. Ma swoje przyjaciółeczki; mimo że nie jestem o nie zazdrosna to nie lubię gdy się z nimi kontaktuje 15. Jego ulubione stwierdzenie gdy coś mu zarzucam to "przesadzasz", czego cholernie nienawidzę 16. Jest tchórzem, uważa że wszedzie jest niebezpiecznie 17. Jest strasznie uparty, gdy się na coś uprze to mogę go błagać a on i tak zrobi swoje 18. Jest bardzo zaplanowany, wykalkulowany, kieruje się głównie rozumem, wszystko analizuje, nigdy nie spotka się ze mną poza wyznaczonym terminem, nie ma za grosz spontaniczności 19. Prawie nigdy mi nie dziękuje gdy coś dla niego zrobię 20. Uważa mnie czasami za marzycielkę i brutalnie sprowadza na ziemię mówiąc że mi się coś nie uda 21. Ma jedno hobby które z trudem akceptuję 22. Prawie nieustannie ziewa, nawet gdy rozmawiamy o czymś bardzo ważnym 23. Nie pozwala mi na odrobinę szaleństwa, "dzieciństwa" czy spontaniczności, np. denerwuje się gdy wyciągam rękę z okna jadącego samochodu 24. Czasami przesadnie pedantyczny zwłaszcza jesli chodzi o samochód chociaż nie tylko - złości się gdy na butach wniosę coś do jego auta, gdy za mocno zatrzasnę drzwi auta, albo gdy dotknę palcem monitora 25. Szybko zasypia, poczas gdy ja jestem raczej nocnym markiem, wieczorem nie da się z nim rozmawiać, czasami bywało że ja coś mówiłam a on zasypiał, najchętniej chodziłby spać o 22. 26. Rzadko gdzieś wychodzimy, jeśli już to na spacer (podejrzewam że ze względu na jego skąpstwo) PLUSY 1. Jest pomocny, gdy go o coś proszę - pomaga 2. Gdy robimy coś do jedzenia, robi wszystko tak jak mówię, jest "posłuszny", smakuje mu wszystko co zrobię (dla mnie to wazne bo mój ex krytykował wszelkie moje poczynania w kuchni i nie tylko) i ogólnie jest dość ugodowy - np. gdy bardzo mi zależy by obejrzeć jakiś film, nawet romantyczny, to ogląda ze mną. 3. W łóżku jest generalnie super, jest "wydajny" :P , chetny do moich pomysłów, nie ma żadnych zahamowań, praktycznie zawsze chętny (chociaż pracowałam nad tym, bo kiedyś chciało mu się rzadziej a czasami w ogole). 4. I w związku z powyższym - jest "elastyczny", gdy często mu mówię że coś mi się nie podoba, on to zmienia lub przynajmniej się stara. 5. Wspaniale, bosko całuje, najlepiej ze wszystkich do tej pory, gdy mnie zaczyna całować to autentycznie nogi mi miękną 6. Podnieca mnie jego wygląd, sylwetka, to jak się porusza, ubiera 7. Jest czyściutki i wyjątkowo zadbany 8. Ma fantastyczne poczucie humoru, czasami tak mnie rozśmiesza że zginam się w pół i nie mogę się uspokoić, potrafi powiedzieć najbardziej absurdalne zdanie najbardziej poważnym głosem. 9. Nie wstydzi się płakać 10. Chciał jak najszybciej poznać mnie ze swoją rodziną i przyjaciółmi 11. Odpowiedzialny, słowny, punktualny (np. zrezygnował kilka razy z bardzo ważnych dla niego spotkań, dlatego że ze mną umówił się wczesniej). 12. Spokojny, nie unosi się, grzeczny, nie gniewa się długo, cierpliwy, opiekuńczy 13. Pierwszy b. często wyciąga rękę do zgody (żeby nie było - ja też czasami) 14. Do zwierząt ma stosunek obojętny, ale "współpracuje" ze mną gdy chcę pomóc jakiemuś zwierzakowi (ja mam hopla na punkcie zwierzaków), broni mnie przed ludźmi którzy atakują mnie za mój wegetarianizm 15. Jest zazdrosny w idealnej dawce, nie za mało i nie chorobliwie 16. Jego sperma nie ma smaku (na szczęście) 17. Uwielbiam jego samochód, poza tym on jest świetnym kierowcą 18. Podoba mi się że kocha motocykle i ma swój 19. Jest bardzo inteligentny, używa poprawnej polszczyzny oraz ładnych słów, nie robi błędów 20. Gdy kiedyś, całkiem przypadkowo (naprawdę) przeczytałam jego osobistą korespondencję - nie był zły. Bardzo się tam uzewnętrzniał i ja sama uważam że brutalnie wtargnęłam na jego prywatność - on się nie złościł i uspokajał mnie gdy go przepraszalam 21. W związku z powyższym - zostawia mnie samą w pokoju z jego właczonym komputerem, zostawia komórkę itd... czyli nie ma nic do ukrycia 22. Rozsądnie dawkuje alkohol, pije dość rzadko i zna swoje granice, robi to z klasą (nic po nim nie widać, co najwyzej potem pada zmęczony spać) 23. Łapie mnie za rękę lub obejmuje własciwie zawsze gdy idziemy; bardzo często mnie przytula, daje buziaki, głaszcze, dotyka 24. Staje w mojej obronie gdy jego matka na mnie naskakuje (chociaż też musialam o to powalczyć, bo wczesniej siedział cicho jak trusia) 25. Bierze ode mnie cięzkie torby i je niesie 26. Regularnie chodzi na basen, co mi się podoba 27. Pracuje od 18 roku zycia i bardzo się przykłada, wiem że gdyby stracił pracę - od razu szukałby kolejnej 28. Potrafi zrobić wiele rzeczy w domu, zna się na wielu rzeczach (naprawia itp) 29. Jest monogamiczny i wierny, z poprzednią dziewczyną był 6 lat, dopóki go nie zdradziła 30. Nie chrapie 31. Ma dużego i pięknego penisa. :) hmm... lepiej mi jak to napisałam... bo wyszło więcej zalet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a podobno faceci sa napaleni
6. Rzadziej daje mi orgazm niż ja jemu, czesto muszę go wręcz "zmuszać" żeby mi coś robił, podczas gdy ja mu robię czesto, nieproszona i z ochotą KOBIETOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO co ty p[iszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to
w Twojej wypowiedzi to nie ma ani składu ani ładu, niektóre punkty wzajemnie się wykluczają,szukasz dziury w całym jak dla mnie, nie kochasz faceta może ewentualnie pożądasz-ODPUŚĆ SOBIE tak będzie lepiej dla Ciebie i dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezooo
Nie da się tego przeczytać.Za długie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet marrtttaa...26
nie pojdziemy na obiadek do Twojej mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest zle ogolnie
Tak mysle, ze nawet calkiem niezle... Powiem Ci, ze ja mam prawie wszystkie wady Twojego faceta, moze poza: 19. lubie dziekowac. Z tym, ze rzadko prosze o cos ;) 21.Nie mam zadnego hobby 24. do pedantyzmu mi daleko. Przesadzam za to w druga strone... Srio - uwazam, ze calkiem niezly ten woj facet. Te wady nie sa takie tragiczne (tak sie troche sama tym pocieszam, bo moj jakos ze mna wytrzymuje ;) ), a i zalety ma przy tym ;) Sama pewnie tez nie jestes bez wad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest zle ogolnie
i sorry za literowki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdfgghjfhjdfhjdgfdfagh
nie obraź się ale minusy które opisałaś w zasadzie częściowo nakreślają twojoą osobę po 1 nie rób z siebie świętej po 2 skąpstwo? a co to ma znaczyć że ma ci kasę KASĘ i jeszcze raz KASĘ na coś dawać?? po 3 jesteś panienkowata lekko zazdrosna a z tą kłótnią i czekaniem aż ON ZATRZYMA to już dowaliłaś... to ekstremalnie foszarskie babskie i beznadziejne do sześcianu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrtttaa...26
Witam ponownie i dziękuje za odzew ;-) Owszem sama też nie jestem pozbawiona wad, ale nie mam ich tak znowu dużo :-P Wymienie tylko kilka tych najważniejszych pewnie według was, ale mnie one w ogóle nie przeszkadzają ;-) :-P 1) Codziennie rano robie kupe przy otwartych drzwiach do łazienki żeby móc zerkać na telewizor, bo akurat nadają Kawa Czy Herbata 2) Gdy jesteśmy u jego rodziców na obiedzie to wstaje od stołu, wychodze do przedpokoju i puszczam bąki do słuchawki ich domowego telefonu 3) W naszym mieszkaniu rozwijam na dzień na podłoge folie malarską żeby nie musieć odkurzać 4) Gdy przychodzą do niego kumple to ostentacyjnie dłubie w nosie i rozmazuje zawartość na ekranie telewizora żeby sobie już poszli. Działa w 100 % 5) Gdy ide sie myć wieczorem do łazienki to zanurzam jego szczoteczke do zębów w moich majtkach. Od tylnej strony 6) Gdy jesteśmy razem na zakupach w hipermarkecie to podrzucam mu do kieszeni jakiś drobiazg żeby ochrona go zgarnęła za kradzież 7) Mówie do lustra jaka jestem piękna i każe mu to powtarzać To tak z grubsza, bo mogłabym wymieniać w nieskończoność, ale po co? :-P W końcu to nie temat o mnie, a o moim facecie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam z maminsynkiem i jesli czytam że mieszka ciągle z mamą, że ma z nią dziwne układy, że teraz dopiero wyproacowałaś w ni że cię przed nia broni - ja bym napewno nie mogła z takim być. wiesz, ciężko ci coś odpisac, bo każdy patrzy przez swój pryzmat, pryzmat swoich oczekiwań albo pryzmat swojego partnera - no i wiadomo, ze wtedy reszta przegrywa, tak juz ludzie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Sama sobie musisz odpowiedzieć czy jesteś z nim szczęśliwa. Ale dla mnie to że facet ma ładnego penisa i ładny samochód by nie wystarczyło. A poza tym chyba nie jest jednak taki kulturalny jak mówisz skoro beka specjalnie przy Tobie. Jak dla mnie to ogólnie ten pan to jakieś ciepłe kluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze tylko to: "3. W łóżku jest generalnie super, jest "wydajny" , chetny do moich pomysłów, nie ma żadnych zahamowań, praktycznie zawsze chętny (chociaż pracowałam nad tym, bo kiedyś chciało mu się rzadziej a czasami w ogole).4. I w związku z powyższym - jest "elastyczny", gdy często mu mówię że coś mi się nie podoba, on to zmienia lub przynajmniej się stara." a wczesniej "6. Rzadziej daje mi orgazm niż ja jemu, czesto muszę go wręcz "zmuszać" żeby mi coś robił, podczas gdy ja mu robię czesto, nieproszona i z ochotą" hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komi, takich par jest ok 10... standardowy przykład szukania dziury w całym i stwarzania problemów, kórych nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasowy wyrywacz lachonów
Te punkty to skądś przepisane :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×