Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja pierdziu

kto z Was pochodzi z problematycznej rodziny??

Polecane posty

z badan wynika, ze 85% rodzin to rodziny toksyczne, problematyczne lub patologiczne. Ile z was ma normalne rodziny a ile odbiegajace od normy? wpisujcie sie... moja rodzina odbiega od normy, nie znosze toksycznego ojca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plutr
moja matka jest toksyczna:wszędzie się wpierdziela,wszystko musi mieć pod kontrolą,buntuje przeciwko sobie członków rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to rodzicow mam wspanialych
i rodzenstwo :) Ale mieszkamy jeszcze z dziadkami i ich synem (znaczy wujkiem). Boze... ile ja bym dala, zeby moc mieszkac daleko od nich :( Musze przemykac korytarzem, zeby sie nie narazic. Ze o gosciach nie wspomne. Potrafia jazde zrobic przy obcych (tak chyba nawet bardziej lubia) :( Tragedia :( Nie wiem jak to mozliwe, ze mama majac taka rodzine jak ta (bo to od strony mamy jest) wyrosla na taka wspaniala kobiete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje dziecko będzie pochodzić z problematycznej rodziny, o ile się nie zmienisz i nie przestaniesz głupot gadać. Jakie 85%???? Chyba, że chodzi o prawdę starą jak świat, że za wszystkie swoje niepowodzenia, lenistwo, zdrady itp, ludzie oskarżają "toksycznych rodziców", którzy tak naprawdę wcale toksyczni nie są, ale najprościej zwalić winę na kogoś innego. Ty chyba nie rozumiesz słowa patologia ani toksyczna rodzina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×