Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia_mis1

dziwne to uczucie?

Polecane posty

Moja historia jest dość dziwna. Poznałam chłopaka gdy miałam 16 lat. On miał wówczas 23. Jesteśmy juz razem dwa i pół roku. Wszystko było idealne do czasu widziałam że strasznie jemu zależało. Ostatnio pow. mi coś bardzo przykrego , że nie jest ojcem aby mi kupowac kwiatki i wydawać na mnie kase. Nie chodzi mi żeby to robił ale czasem sprawia to niesamowita przyjemnosc. W walentynki pow ze nie potrafi mi powiedzieć ze mnie kocha. Kiedy pytam co czuje mówi że uczucie, że miłość. Ostatnio zaczęło się kompletnie psuć powiedział że woli bawić się beze mnie bo ja wszystko psuje i takie rzeczy. Ciągle chodzimy osobno na imprezy, dyskoteki. I czuję że przestaje mi zależec. Jednak kiedy ja nie chce czegos widac ze on sie boi ze moze mnie stracic. miał przede mna dziewczyne z którą był 5 lat. Jak myślicie, czy on ma kogoś. Czy mu się znudziłam. Chyba się zabije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfhdgss
nie przesadzaj, zycie nie toczy sie wokol faceta. nie wiem czy ma kgoos, czy mu sie znudzilas ale chyba niestety ma coraz mniej szacunku do ciebie. nie pozwol sie komus tak traktowac i tak do siebie mowic. nie on jeden na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×