Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zycie za parawanem

Jak wyglada wasz bilans zwiazkow uczuciowych?

Polecane posty

Gość zycie za parawanem

1. 1 facet nadal odzywa sie do mnie bo szuka zapchaj dziury i pewnie chce mnie zaciagnac do lozka. 2. Odszedl do innej i wyraznie jest mu glupio, ze mu sie powiodlo a mi nie. Nienawidze go.Olalam go kompletnie. 3.Zdradzil mnie z prostytutka a teraz siedzi w Niemczech na budowie i wysyla mi maile ,ze i tak bede jego....dzisiaj zmieniam maila ktos przegral zycie prywatne bardziej niz ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska grymaska
A ja mam wrazenie, ze przede wszystkim nienawidzisz siebie!!! To co z tego, ze sie zawiodlas na facecie? To co z tego, ze czasami masz pecha? To co z tego, ze czasami sie cos w zyciu nie uklada? To nie koniec swiata. To zycie! Postaw sobie cele i je realizuj. Po prostu. Konsekwentnie. Ale przede wszystkim zacznij szanowac sama siebie. To wcale nie jest trudne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie za parawanem
czytalam 30 razy i znam juz odpowiedz bardziej nie mozna przegrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj bilans jest krotki
jestem ze swoim pierwszym i mam nadzieje ostatnim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska grymaska
Przestan sie nad soba uzalac!!! Skoro jak twierdzisz bardziej przegrac juz nie mozna, to co maja powiedziec np. porzucone kobiety z dziecmi, bez wyksztalcenia i pieniedzy, a moze jeszcze schorowane! I daja sobie rade, bo sie biora w garsc i nie marudza, tak jak ty. Zrob bilans, podkresl to co bylo, wyciagnij wnioski i zacznij od nowa. Mozna, tylko trzeba chciec!!! No jak czytam, ze na jakims dupku swiat sie konczy, to mnie telepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaa
0 zwiazkow i co, kto bardziej przegral?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×