Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amaNtorka

Warkocz i inne gady

Polecane posty

Gość amaNtorka

czy nie wkurzaja was pewne "osoby" na kafeterii? bo ja nie cierpie takich osob jak warkocz , gietki itp, ktorzy sie strasznie wymadrzaja na wszystkich topikach, i z kazdego tematu robia towarzystwo wzajemnej adoracji.. zalozmy klub osob ktore nas wkurzaja na forum, chociaz pewnie za chwile warkocz albo jakis inny.... zglosi temat do usuniecia, czekam na wasze glosy, kogo nie lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amaNtorka
hmm, skad ja wiedzialam ze ty warkocz jako pierwsza ew, jako druga napiszesz cos w temacie/? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też to zauważyłam
zwłaszcza jak zacznie się jakiś flirt, momentalnie pojawia się zazdrosna ( tak mi się wydaje) brum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amaNtorka
a warkocz zaczyna swoje bezsensowne gadki, i nawet jesli nic w temacie nie ma do powiedzenia to i taK wlazi na kazdy topik zeby smiecic . a za nia inni i jej wtoruja, po czym albo topik umiera albo zostaje zamieniony w tow, wz, adoracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paradoks polega na tym,że gdyby nie moje wpisy i wposy Komety, top ten zdechłby z głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawiam miejsce dla poważnych rozmów. Wciągam brzuch i przeciskam sie do wyjści. Internet się kurczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorva - cieszcie się, ze robimy tu za statystykę i rooch w interesie bo byście siedziałby pindy wpatrzone w nieruchomy obraz kafeterii bardzo Ciebie lubie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka1313
Brumka nie wiesz gdzie jest pomarańczowy skurczybyk? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczyk gasi światło
Warkocz robi w gacie już na rano :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×