Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amaNtorka

Warkocz i inne gady

Polecane posty

A teraz na bacznośc bo PANI do ciebie mówi : Do takich tłuków jak ty piszę pismem obrazkowym by zrozumieli co chce im przekazac ty mała medoweszko :o A teraz spiechdalaj w półprzysiadzie 🖐️ skonczyłam z takim małym, złamanym choojkiem ten marny dialog :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ksiązę, wyjatkowo ciepły wieczór u mnie,a u Ciebie również ? Dziekuje za spacer było miło nazbierałem dla Ciebie kasztanów...prosze.... tak jest ciepło jestem w krotkich spodenkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poproszę o małego kasztanka, schowam go do torebki na pamiątkę, a z tych wiekszych zrób mi kasztanowego ludzika ;) A jauz przebrałam się w koszulkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warkocz, nie płakusiaj. Dzienny procent tyrania jest wprost proporcjonalny do tzw. forumowej sławy i odwrotnie proporcjonalny do wygranego zycia, tak wiec....ja bym sie w sumie cieszyła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps.srasz jeszcze do wazonu ?Codziennie :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahaha...
Warkocz mam do ciebie pytanie...jedno...czy ty kuuurwa masz jakieś życie poza kafeterią...ty barani łbie co przesiadujesz tu 24/24..idz się palnij w ten tępy łeb czyms ciezkim najlepiej i wypieeerrrdaaaalllajh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha! Próbuj dalej prowokatorze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amaNtorka
oo widze ze moj temacik jednak nie zostal skasowany... jak milo :) no to zycze dobrej zabawy na kafe 24/24 :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×