Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamila28_28

Moja koleżanka za miesiąc będzie rodzić, a ten jej mąż...

Polecane posty

Gość kamila28_28

ją zdradza.....dlaczego faceci to są takie dranie????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala_spiNAtree
z toba pewnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila28_28
nie ze mną!!!! nie jestem aż taką świnią!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo zawsze się znajdzie chętna
tylko tyle i aż tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jej to powiedz, po co nam to mówisz? Jak Ci zależy to jej pokaż z kim ma do czynienia. A po drugie, bezedury ma rację, nie uogólniaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila28_28
ale niestety jest taka prawda że większość facetów myśli dolną częścią ciała!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezedury, nie irytuj się Słonko :) Wiesz jakie są kobiety, wg nich każdy facet zdradza i jest świnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila28_28
i co mam jej o tym powiedzieec???? teraz???? jak ona zaraz będzie rodzic???? cieszy się dzidziusiem a ja mam jej wszystko popsuc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala_spiNAtree
a tak w ogole tpo skad niby masz takie info? robil to na twoich oczach??? ps. a za generalizowanie mam focha i dzis nie pocaluje swojej za kare:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila28_28
ty masz takie zdanie,że faceci tacy nie są a ja mam że większość jest, czy ci sie to podoba czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila28_28
widziałam go z inną, przytulali się i całowali....więc chyba to coś znaczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila28_28
widziałam go z inną, przytulali się i całowali....on mnie też zauwazył..prosił zebym nic nie mówiła więc chyba to coś znaczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kamila, to już Twoja sprawa czy jej powiesz i kiedy. Może z kolesiem pogadaj niech sam jej powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila28_28
no ja wiem, ale to jest moja bardzo dobra koleżanka... i jak mam teraz iść do niej i udawac ze cieszę się z nią ????? albo mam zerwac z nią kontakt????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila28_28
a jak byś widział że mąz twojej koleżanki gzi się z inną dupa???? kolezanka jest w ciąży bardzo zaawansowanej to też byś jej powiedział??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila28_28
ja nie wiem czy ta "pani" wie.... ale jesli wie to jest zwykłą szmatą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycia nei zmienisz, natury ludzkiej rowniez.. nei wiem czy jest wskazane tak denerwowac kobiete w ciazy, rownie dobrze moze miec pretensje... tak samo jak moze miec pretensje gdy sprawe sie przemilczy to ty ja znasz, nie my, ty powinnas wiedziec czy powiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkatruskawka
Ja myślę, że to za duży stres jak dla kobiety w ciąży, może dojść do przedwczesnego porodu. Lepiej pogadaj z jej mężem, powiem mu że jak nie zakończy tamtej znajomości to po porodzie wszystkim powiesz o jego zdradach. Aczkolwiek jeśli jest to twoja b.dobra koleżanka to i tak bym jej o tym powiedziała ale dopiero po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok jablkowy
nie bede sie powtarzac, zgadzam sie z slodkatruskawka co do slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
tak na marginesie to duzo osob ma w sobie misje wpierdalania sie w cudze zycie, poprawiania, wychowywania, uswiadamiania czy karania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkatruskawka
"tak na marginesie to duzo osob ma w sobie misje wpie**alania sie w cudze zycie, poprawiania, wychowywania, uswiadamiania czy karania" ... lub oceniania innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
zgadza sie, z tym z ocenianie jest mniej szkodliwe, bo z reguly zachowywane jest dla siebie, a tak marginesie moja wypiedz nie zawierala oceny tylko stwierdzenie faktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę generalizować pisząc, ze wszystkie kobiety twierdzą, że każdy facet to świnia, bo sama jestem kobietą i tak nie twierdzę. To była ironia, ale to trzeba się domysleć. A co do autorki. To po czyjej Ty jesteś stronie? Facet Cię prosi, abyś siedziała cicho i nie mówiła koleżance, więc Ty posłusznie to robisz. Więc albo nie zakładaj głupich tematów, twierdząc, ze widzisz problem, którego tak naprawdę nie postrzegasz jako problem, i się nie wtrącaj. Albo pogadaj z nim/nią na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkatruskawka
Czy to stwierdzenie faktu czy nie to akurat jest twoją subiektywną opinią. Pewnie, że są tacy ludzie ale osobiście wolałabym się dowiedzieć, że mąż mnie zdradza niż żyć w obłudzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×