Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

diznev

Praca chalupnicza w UK

Polecane posty

Mam pytanie, czy ktos zetknal sie z firma The Mailing Company Ltd? Jest to firma proponujaca prace chalupnicza - adresowanie kopert. Oferta jest kuszaca, bo proponuja 1.60 za wyslana koperte, ale zadaja 20 funtow depozytu, niby zwracanego po wyslaniu 20 kopert. I tu moje pytanie, czy ktos pracuje lub pracowal dla tej firmy? Czy jest warto zaryzykowac? Czy to oszustwo. Troche mnie kusi sprobowac, ale z drugiej strony boje sie, ze strace te 2 dychy, co prawda nie majatek, ale zawsze cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttttttttttttttrrrrrrrrrrr
nie wiem czy ci to sami co ja znalazlam ale poszukaj o nich na forach ja poszukalam no i 90% opini negatywnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttttttttttttttrrrrrrrrrrr
sprawdzilam ta firma tylko sprzedaje rozne rzeczy ,gdzies ty wyczytala ze placa 1.60 ja tam nic nie widze;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttttttttttttttrrrrrrrrrrr
sprawdze i dam ci znac ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttttttttttttttrrrrrrrrrrr
wpisalam ten adres w gogle nawet jest ;))ale co tam najwyzej stracisz 1,60 ale jak znam zycie beda chcieli od ciebie kase za towar..chyba powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak siedzie i mysle nad ta ofetra i chyba wymyslilam na jakiej zasadzie to dziala. Mianowicie adres w ogloszeniu jest do Londynu, tam tez wyslalam moje zgloszenie, natomiast odpowiedz dostalam z Walii. Chyba trzeba sie oglaszac aby ludzie wysylali swoje koperty ciekawi co to za praca, pozniej ta osoba odsyla te koperty z naszymi adresami do firmy i w zaleznosli ile kopert zwrotnych ta osoba dostanie za tyle ma zaplacone. Nic innego nie nasuwa mi sie do glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiss17cmok
Witam! ja zarabiam z chomikuj.pl, na początku kokosów nie ma ale po jakimś czasie kasy jest coraz więcej:) wystarczy się zalogować http://chomikuj.pl/?page=175930 (to będzie przez moje konto dzięki czemu i mi coś doliczą) później wysyłacie linki i banery itp... z resztą wszystko jest napisane, wystarczy przystąpić do programu partnerskiego. Uważam, że to najlepsza oferta zarabiania przez internet. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×