Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszczedzajaca chce byc

Tanie gotowanie!!!Przepisy z produktow z biedronki

Polecane posty

Gość oszczedzajaca chce byc

Co Wy na taki temat? Wszystko wciaz drozsze 😠 Moze macie jakies ciekawe ,tanie i smaczne przepisy na potrawki. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat spoko tylko ze zaraz cie napdną: a) pseudo bogaczki które to niby brzydzą się biedronką i zakupy robią podobno tylko w almie b) panie które przypomną ci że napewno już taki temat był i wyszukiwarka nie gryzie c) koleżanki które to tylko zdrowo się odżywiają zajadając warzywa zagryzane owocami to wszytsko skropione dobrej jakości oliwą z oliwek ewentualnie z odrobiną dzikiego ryżu prosto od hodowcy d) a mnie zaraz wytkną nieznajomość ortografii i pisowni bo oczywiście same polonistki poprwanie piszące zasiadają na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpunkt e
dlaczego nie odpowiedziałaś na pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja często kupuje w biedronce ciasto francuskie ,robie z niego mini hot-dogi dzieciakom .Ciasto kroje w prostokąty ,nakladam plaster żółtego sera,plaster szynki też biedronkowej (chyba nazywa sie szynka konserwowa)pół parówki culineoo i polewam ketchupem madero (cholera uwielbiam go ten pikantny).Zwijam w rulon i smaruje rozbełtanym żółtkiem ,czasem sypne troche serem z wierzchu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość procentowkaaaaaaaa
ja kupuje warzywa na pateknie mrozone - najpierw smaze na patelni miesko mielone a pozniej dodaje warzywa, i podaje z ryzem... dobre danie :) dobre sa rowniez krewetki mrozone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie prosciej zrobic test
teraz w biedronce sa nowe przepisy. Wczoraj wzielam przepis na salatke wloską z kurczakiem - pyszna i tania :D:D:D duzo tez pysznych i tanich dan mam z tego tematu, wiele wyprobowalam i naprawde super http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1924519

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podajcie przepsiy biedronkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniamm
Zrumienić cebulkę, dodać serek mascarpone, dodać ugotowany szpinak (liście, nie rozdrobniony), doprawić solą i pieprzem. Podawać z makaronem. Moje ostatnie proste i smaczne odkrycie kulinarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zbieram te przepisy niektóre naprawde fajne ,bułeczki zapiekane z mięsem mielonym i pomidorami ,makaron z wędzonym łososiem.Lubie też leczo z pieczarkami pikantne ,.czesto daje je do sosu na spagetti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podajcie przepsiy biedronkowe
gdzie lezą te przepisy w biedronce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podajcie przepsiy biedronkowe
gdzie w warszawie oprocz baru Powisle są jeszcze inne podobne miejsca ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madooonna - co to znaczy wg ciebie \"pseudo bogaczki\"?? Czy ktoś kto kupuje w Almie a nie w biedronce to właśnie ta \"pseudo bogaczka\"?????? Czy wszyscy kupujący w Almie to pseudo bogacze?? Każdy robi zakupy gdzie chce i gdzie go stać, jak kogoś stać na Almę to w Almie a jak w Biedronce to w biedronce. Nie mam nic przeciwko tanim sklepom. Lubię Almę i nie jestem \"pseudo bogaczką\". Więc zastanów się co mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywistość,nie doczytałaś.Pseudo bogaczki NIGDY nie kupują w biedronce i gardzą Tobą,bo nie gardzisz tanimi sklepami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie wiem co to jest ta Alma czy jak to sie tam zwie ,w biedronce kupuję produkty te co mi pochodzą i też nie jest tego tak wiele .Mięso kupuje u ulubionego rzeźnika, warzywa tylko na targu u swoje znanego gospodarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niech bogaczki założą sobie topik i tam piszą te swoje ą ę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja sobie chwalę dostepnego w Biedronce tuńczyka w kawałkach w sosie własnym. Jest pyszny! Zawsze dostępny w mojej lodówce, doskonały do sałatki z groszkiem, czerwoną fasolą, jajkiem, ogórkiem kiszonym i majonezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunia ta
Szukam coś słotkiego i fajnego np pulchne rogale z dzemem lub placuszek fajny. Chyba ze ktos zna przepis na ciastka kruche wyciskane z worka cukierniczego lub jakie bądz poratujcie Bunie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokiety z biedronki są
bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasto francuskie
z biedronki pokroic na kwadrary, na kazdy kwadracik położyć kawałek brzoskwini z puszki (też z biedronki) i upiec:) szybki deser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madooonna, czysta prawda
to co napisałaś :-) Ja od czasu do czasu też robię zakupy w biedronce. Kiedyś trafiłam na pyszną gotową pizzę. Takiej pizzy (gotowej,kupnej) nigdy nigdzie nie dostałam. A ogólnie w biedronce jest masę dobrych rzeczy. Tylko do jednego nie mogę się przemóc, do mięsa z biedronki,te tacki mnie zniechęcają. Wędliny owszem kupuję,ale mięso wolę z masarni. Kupuje ktoś świeże mięso z biedronki? Jesteście zadowolone z jakości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×