Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamilkan

Poszukuje Pracy

Polecane posty

Gość kamilkan

Hej poszukuje pracy w Lublinie. Moze byc rozdawanie ulotek. hostessa. Najchetniej chcialabym prace na nocw jakiejs drukarni itp poniewaz w dzien siedze z malym, dzieckiem prosze o odpopwiedz. Moze jakas firma potrzebuje sprztaczki co kilka dni lub mzoe jakies malzenstwo potzrebuje gosposi co kilka dni?? prosze odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia_168wp.pl
Hej... a moze chcesz w miedzy czasie dorobic sobie na sprzedazy perfumek? od s[przedazy 1 szt masz 10zl na reke :) dobre jak na poczatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossssko
nie daj sie nabrAC NA FM..TANDETNE PERFUMY NIKT ICH NIE CHCE...MAŁE FLAKONKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia_168wp.pl
KObieto jakby nikt ich nie chcial to skad dystrybutorzy z zamowieniami po 200-300zl? mam kilka osob w grupie i u nas dobrze tos ie sprzedaje.. tylko takie osoby jak ty ktore z wlasnej leniwej natury potrafia tylko siedziec i negowac zarobki innych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossssko
kobietooo//sprzedawałam perfumy fm-u ale klienci ich nie chcieli wiec przestałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia_168wp.pl
no okey twoi klienci ich nie chcieli.. ale to nie znaczy ze ktos kto bedzie sprzedawał obok ciebie tez ich nie bedzie mial.. ja jestem w tym od 4 lat i tylko u 1 os sprzedaz nie poszla.. wiec zalezy od towarzystwa i njastawienia dystrybutora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossssko
smiesza mnie tekty takie jak ty walnełas..tak swietnie cie trener wyszkoli.. techniki trenerskie sa mi dobrze znane w akwizycji troche siedziałam jako trener.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia_168wp.pl
hahahahahhaha! Ja jestem zwykłym dystrybutorem który ma kilka osob pod soba i wie ze mozna na tym zarabiac bo sama sie o tym przekonałam.. .. a od kiedy rozne charaktery i wymagania klientów sa technikami trenerskimi?:| Bo o tym to ja nie slyszałam ;] Poza ttym pracuje w urzedzie a takich "trenerów" o jakich mówisz tam nie ma :)P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×