Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adam8659

Co robic?!

Polecane posty

Gość Adam8659

Bylismy najlepszymi przyjaciolmi. Kochalem ja, ale dala mi kosza. Po pewnym czasie pokochalem Agate. Bylismy szczesliwy, jednak, gdy Dominika pewnego dnia musiala sie u mnie zatrzymac na noc calowalismy sie i przytulalismy sie. Powiedziala, ze sie we mnie zakochala. Zrozumialem wtedy, ze kocham je obie. Nastepnego dnia mialem straszne wyrzuty sumienia. Po paru miesiacach zadzwonilem do Dominiki i powiedzialem, ze Agata jest najcudowniejsza osoba na swiecie, kocham ja i nie zostawie. Powiedzialem Dominice, ze juz jej nie kocham. Wtedy ona zrobila sie jakas dziwna. Od tego czasu nie traktuje mnie tak jak dawniej. Na kazde mile slowo reaguje zloscia... A ja teraz zrozumialem, ze strasznie mi jej brakuje, i ze dalej mi na niej zalezy. Ostatnio zgodzila sie ze mna spotkac. Problem w tym, ze nie wiem co mam jej powiedziec. Chcialbym byc w porzadku wobec ich obu. Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrado
Najpierw musisz wiedzieć czego chcesz koleś. Jak masz jaja, to zostaw obydwie i wtedy zobaczysz, do której będziesz tęsknił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam8659
Konrado To byloby najlepsze wyjscie, ale wiem, ze Agata beze mnie nie wytrzyma, bo bardzo mnie kocha. Poza tym gdybym pozniej do niej wrocil to nasze zycie juz pewnie nie wygladaloby tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulaaaaa
nie mozna kochac dwóch osob jednoczesnie.jezeli nie jestes pewien ,na ktorej bardziej Ci zalezy,to nie powinienes byc z zadna z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrado
Skoro tak bardzo boisz się zranić Agatę, to oznacza, że bardzo Ci na niej zależy. Zostań więc z nią. Wątpliwości i tak będziesz miał przez całe życie i nie ważne z kim będziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlejąca.
myślę, ze Dominika może być tylko sentymentem. nie myśl o dawnej miłości i bądź szczęśliwy z Agatą, jak dotychczas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polonistka9
Pytasz co robic? Gdybyś miał odwagę to przyznałbyś się tym dziewczynom do wszystkiego i zostawił je obie w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×