Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakonczylam uklad

zakonczylam uklad bez uczuc

Polecane posty

Gość zakonczylam uklad

tylko seks.mam polamane skrzydla.mam dosc tego,nieistotnosci i tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego bez uczuć
? i jak długo to trwało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakonczylam uklad
miesiąc? czy jakos tak... nie wiem po co,bo jestem sama to na to polecialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaijaka
lacze sie w bolu. u mnie mial byc uklad. dalam sie przeleciec, pozniej on 7 miesiecy nie mial dla mnie czasu. zdazylam sie troche uzaleznic psychicznie od niego a teraz mi zle.. ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakonczylam uklad
zanim powiem,ze jest za pozno i ze mi zalezy,ze caly czas mysle o jego policzku,jego ramionach i tych wspolnych chwilach,zanim sie zakocham powiem zegnaj.tak bedzie latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfghgfhgf
nie kumam. był to układ, więc co rozpaczać i co ma ból do tego ? było, minęło. gdyby chodziło o uczucia, to rozumiem a tak przeżywacie coś oczywistego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaijaka
tak, zrob to. ja nie zrobilam i teraz cierpie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
czasem trzeba posiedzieć w 'byle czym', żeby docenić, co jest w życiu wazne pogratuluj sobie dojrzałej decyzji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakonczylam uklad
ja juz zrobilam...bo mi chyba by zalezalo.bo to facet idealny...wykreca sie od zwiazku,nie wiem o co chodzi.nie to nie. ale ja nie bede za toplacic moze z kims innym byloby latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakonczylam uklad
ja wiem ze bede sama i wtedy lapie sie takich zwiazkow i wogole takich sytuacji.i klapa.ale tym razem przed kompletna klapa chce uciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakonczylam uklad
czekam cala wiecznosc na cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
Albert Camus Niech pociechą dla nas będzie to, iż żaden ból na świecie nie trwa wiecznie. Kończy się cierpienie, pojawia się radość - tak równoważą się nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakonczylam uklad
ale ja jestem wieczne zwierze bezsenne.mnie nikt nie pokocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
złapałaś doła, bo miałaś napiętą sytuację rano, w świetle dnia, problemy wyglądają inaczej, nabierają innej barwy do kazdego przychodzi miłość - czasem szybciej, czasem wolniej, czasem na długo, czasem na krótko, czasem.... a czasem... :-) ale - zawsze przychodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakonczylam uklad
a tam ja ide spac.jutro pozaluje,ale bedzie zapozno.gdy samotnosc narzuci mi na glowe swoj worek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antychryst
oh.....strasznie wzruszajace....:D:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz teraz wyciagnij wnioski
ja tez bylam , na pocztaku niby szukal powaznego zwiazku, potem sie okazalo kiedy juz sie zauroczylam ze nie czuje do mnie "tego czegos" , troche nie wierzylam, myslalam ze slowami o "ukladzie" chce mnie tylko zdystansowac ... przez 3miesiace zamienilam sie w emocjonalne zombi nawet nie chce o tym myslec nigdy wiecej zadnych "ukladzikow" i zasranych egoistow. wspolczuje Ci , ale czas tylko moze Ci pomoc...dasz rade 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakonczenie ukladu bez przyszlosci nie jest wzruszajace... jest duma kobiet!!!! to my kobiety jestesmy tymi ktore cierpia... faecie... ehh boja sie zwiazkow, boja sie laczenia sie w pary,po prostu sie boja... wola sex, tak jakby mialo znaczenie ile z iloma ecc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczek0803
bardzo Cie podziwiam :) powiem Ci ze lepiej zakonczyc cos takiego zanim sie cos poczuje...ja bylam w takim ukladzie niecaly miesiac temu,trwal prawie dwa miesiace, z tym ze ja z tym facetem kiedys bylam ale on podobno nie byl gotowy na zwiazek...i weszlam w ten uklad tylko dlatego ze liczylam ze moze stopniowo sie otworzy i znow bedziemy razem...chyba za bardzo go kochalam i nawet ten zwiazek bez zobowiazan mial dla mnie duza wartosc...w koncu zakonczylam to bo czulam sie zbyt niepewnie z nim...jak pozniej sie okazalo zrobilam dobrze...okazalo sie ze jakis czas temu poznal kobiete i juz po tygodniu chcial z nia byc a mi mowil caly czas ze nie jest gotowy na zwiazek...zmarnowal caly rok zyjac zludna nadzieje ze bedzie ze mna...czulam sie oszukana...wiec jesli facet proponuje zwiazek bez zobowiazan to nei liczcie ze kiedys zechce zwami byc....zwiazki bez zobowiazan sa charakterystyczne dla drani ktorzy nie licza sie z uczuciami kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakonczylam uklad
oczywiscie przepraszal itd,ze nie chce mnie krzywdzic...teraz milczy.dziekuje wam za slowa wsparcia,bo naprawde jest ciezko sie podniesc.zmarnowalam 3 miesiace na niego!!!poznalismy sie jakos w lipcu a ja chodzilam tydzien w tydzien na imprezy,potem zeby go wkurzyc zadawalam sie z innymi,w koncu sie umowil.a po miesiacu sprzedal mi bajkę o "cmentarzu w swojej duszy".cmentarz nazywa sie Kasia i pogrzebal ją rok temu... :( nie polecam nikomu takich bzdur.naprawde emocjonalne zombi ze mnie.troche sie podnioslam.ale wieczorem znowu bede wyc,sama,sama:( a przeciez tydzien temu o tej porze,przy jeziorze za miastem kladl mi glowe na piersi, przytulal i glaskal po glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakonczylam uklad
nie zakonczylam dzis w pociągu poczulam jego perfumy...odpadlam.zadzwonilam.zaraz ide do niego. mozna zyc z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakonczylam uklad
nie umiem:( ja go nie kocham ale nie chce takiego pustego zycia tylko jest mi smutno:( czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to se znajdz
kogos wartosciowego kurde bolek a nie hooja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×