Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kjhl

problem z dziewczyna

Polecane posty

Gość kjhl

zkochałem sie w dziewczynie wogule sie pierszy raz w zyciu zakochałem i powiedzłąem to wybrance mojego serca lecz tu sie zaczyna problem bo onam i niewiezy gdzyz wiel słyszłą o moich poprzednich wyskokach i ze mi niewiezy macie jkais pomysł jak ja przekonac ze ja naprawde kocham i ze to neijst tak jak było zp oprzednimi dziewczynami i ze naprawde che sie dal niej zminic posze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhl
myslisz ze kiedy jej nie bede dawał spokoju to da mi szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nie bedziesz jej dawal spkoju to uzna cie za natreta. Uwierz mi, zadna dziewczyna nie lubi byc osaczana. Po prostu swoim zachowaniem daj jej do zrozumienia, ze sie zmieniles i utwierdz ja, ze naprawde ci na niej zalezy. Jesli chcesz ja zdobyc zrob to delikatnie i subtelnie.I daj sobie na troche czasu przede wszystkim. Nic nie dzieje sie od. Tym bardziej, ze miedzy wami stoi bariera jaka jest twoja przeszlosc i ona ma watpliwosci. Zycze powodzenia. Badz dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhl
delikatnie i subtelnie co przez to roumiesz? czyli mam byc dla niej tak narazie takim przyjacielem i o miłosci nic nie gadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjh
nie sadze zeby to pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na opinie o sobie
zapracowaleś sobie sam jak masz byle jaką to zbierasz teraz tego owoce tak jak z k***y nie zrobisz dziewicy tak dupek nigdy nie bedzie porządnym facetem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjh
ale kazdy w zyciu popełnia błedy nikt nie jest swiety złówaz to a jesli chce sie zminic wiem ze jest trudno zaufac no ale nie mozna przeciez skreslac tak od razu na samym poczatku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjh
niewim w sumie czego ona sie boij mogła by spróbowac ze n=mna dac mi szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×