Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bluish44

półfabrykaty do wyrobu biżuterii

Polecane posty

Gość Bluish44

Tylko dla zainteresowanych. Zapraszam do nowo otwartego sklepu na allegro. Sklep BLUISH1. Mamy w ofercie prawie wszystko do wyrobu biżuterii, z dnia na dzień coraz więcej. W tej chwili wiele artykułów jest w promocyjnej cenie. Jeśli nie ma ktos konta na alegro prosze o emaila (mój email znajduje się na stronie alegro) , gdyż zakupy można robić w inny sposób również. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvo
Słowo "biżuteria" to małe nadużycie, takie koraliki służą do wyrobu ozdóbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyrobu biżuterii polecam solidne półfabrykaty srebrne, znalazłam takie w sklepie http://www.925.pl/ polecam tam zajrzeć można wybrać coś fajnego i pewnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja półfabrykaty zamawiam w Bottonexie, tam jest tania a przesyłka szybko przychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.kishka.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaczkowa
Ja nie będę ukrywała od kilku już lat zamawiam koraliki i półfabrykaty do biżuterii w http://www.korallo.pl/ i jestem bardzo zadowolona, zresztą wystarczy spojrzeć na opineo chyba nie tylko ja jestem zadowolona z obsługi i produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POlecam zajrzeć na stronę pl.dawanda.com tam znajdziecie niezbędne produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pl.dawanda.com jest stroną gdzie znajdziesz odpowiednie półfabrykanty. Sądzę, że można tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareeew
Taką naprawdę pełną ofertę dla rękodzielnictwa to mają na portalu www.newcraft.eu . Tu kupisz absolutnie wszystko, poczynając od sznurków i drutów, poprzez korale i szklane perły, a kończąc na szczypcach, czy organizerach. Ja tu ostatnio zaopatrzyłam się po same zęby, także mogę pracować, a projektów do zrealizowania mam sporo ;> życzcie mi powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trasty
a ja nie lubię zawalonych wszystkim i niczym sklepów ciężkich do przebrnięcia. Zawsze kupuję w www.kishka.eu i jestem very happy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ112
Zaciekawił mnie zachwyt nad sklepem kishka.eu, który na Allegro aż się ugina od negatywów i przeleciałam się po necie. Ciekawe, że jakiś "zadowolony klient" zachwala ten sklep tego samego dnia na iluś forach równolegle. Marketing szeptany czy wielka miłość ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam www.kamieniezawieszki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam same złe doświadczenia z tą "firmą". Prawie dwa tygodnie czekam na realizację zamówienia, żadnego kontaktu, nie odbierają telefonów, nie odpisują na mail-e i sms. Pieniądze wzięli a zamówionego towaru nie ma. Nawet największemu wrogowi bym ich nie poleciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam solidnego producenta takich półfabrykatów (srebrnych i złotych - ale głównie srebrnych): pl.silvexcraft.eu

Bardzo dobrej jakości srebro bez niklu, duży wybór  + można skorzystać z różnych usług jubilerskich - np. grawerowania + handlują oryginalnymi kryształami Swarovskiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×