Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dida32

alimenty na dorosłe dziecko

Polecane posty

Gość dida32

moja sąsiadka ma córkę alkoholiczkę , której pomaga finansowo i wychowuje jej kilkuletnią córeczkę jako rodzina zastępcza .Córka uchyla się od pracy i podała matkę o alimenty, jakie ma szanse je otrzymać?sąsiadka ma schorowanego męża i musi sama utrzymać mieszkanie i na dodatek niepracującego syna .Proszę o radę bo szkoda mi tej kobiety .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtrgtfghgt
nie ma szans żadnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajadereczka
Pisałaś przed chwila na innym dziale, że to ty wychowujesz wnuczkę za panstwowe pieniądze, a córki nie chcesz znac, a teraz juz twierdzisz, że to sąsiadka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13latka mama
ta sasiadka powinna sie ubiegac sadownie o leczenie córki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety ale
wszystko zależy od tego jak zagra córka, bo może mieć jakieś papiery na niepełnosprawność i dobrego prawnika/doradcę... Z Twojego wpisu wynika coś innego, Ty lepiej wyślij swoją znajomą do Ośrodka Kryzysowego w swojej miejscowości ( Ośrodka pomocy rodzinie, profilaktyki... różne mogą być nazwy) Chory mąż, niepracującysyn, ta córka i jeszcze wnuczka... kobieta zaplątała się - tam są prawnicy, psycholodzy, terapeuci, trochę trzeba tę kobietę wzmocnić, bo całkiem ją zajeżdżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhr6thgtr
a czemu twierdzisz, ze to z Twoich podatków a nie z jej podatków??? ma prawo, to bierze pieniądze i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janiu co Ty bredzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janiu co Ty bredzisz
Chyba faktycznie szatan Cie opętał... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhr6thgtr
jak jej zazdrościsz to zrób to samo - bierz kasę za opiekowanie się bachorem - zostań niańką :-O ja jej nie zazdroszczę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dida32
Janiu ty jesteś chora psychicznie , więc się nie wypowiadaj bardzo Cię proszę , bo jeśli córka alkoholiczka chce oddać swoje dziecko do domu dziecka a babcia je bierze do siebie to chyba dobrze o niej świadczy ,a to że w naszym kraju rodzinom zastępczym się należą pieniądze to już nie jej wina więc zamknij dzioba i przestań się wpierdalać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogurek
Córka alkoholiczka = matka alkoholiczka. Obieście nic nie ware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate777
Witam! mam kilka pytań związanych z alimentami. Otórz mam 20 lat. Kiedys dawno temu moja mama po rozwodzie otrzymała 250zł alimentów. nie płacił mi poźniej kilka miesięcy pod pretekstem ze wyrzucili go z pracy Pozniej sie okazało ze kłamał. Znów zaczol mi płacic tym razem 300zł. Jak go o co kolwiek prosiłam to sie wymigiwał. Duzo chorowałam i zmieniałam szkoły po czym poszłam do szkoły dla dorosłych tzw eksternistycznej. Teraz Studiuje pierwszy rok na Wyższej Uczelni i potrzebuje pieniedzy na książki,ksero, ubrania i inne pomoce. Ojciec sie spóźnie z alinemtami i robi łaske ze wysyła. Chchce go podać do Sądu ale nie wiem czy nie bede musiała mu zwrócic alimentów za czas kiedy chodziłam do szkoły eksternistycznej, bo niedawno sie dowiedziałam gdzies od znajomych, ze mi sie nie należały gdy uczeszczałam do tej szkoły. Prosze o odpowiedz. Pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpions
dziennik ustaw nr. 120 poz 1431 z 12 grudnia 2008 ustawa z dnia 6listopad 2008 kodeks rodzinny i opiekuńczy art133 §3 wejdzie w życie 13 czerwca 2009 -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×