Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mfigielek

2 tyg 36.65-7 temp, a ja chcę dzidziusia!!!

Polecane posty

Gość mfigielek

Dziewczyny, a co o tym myślicie: Jestem w 27 dc. Moja temp dzisiaj była 36,65. Od 15 dc miałam cały czas 36.7. Od 18 dc miałam typowo płodny śluz, aż do wczoraj. Zawsze mierzę o 6.30 rano tym samym termometrem. przedwczoraj nawet zmierzyłam 2 razy, o 6.30 i miałam 36.75 a godzinę poźniej 36,9. Z kąd ten skok? Już myślałam, że to skok owulacyjny, ale po wczorajszej temp zrezygnowałam. Piszę to w pesymistycznym nastroju, bo staramy się o dzidzię i celowaliśmy w tych dniach, ale trochę sie z tą temp pogubiłam... Zawsze miałam regularne cykle 29-31 dniowe. Tylko raz w sierpniu mi się wydłużył, ale to chyba z powodu wyjazdu nad morze, gdzie byłam 2 tyg/ Wtedy trwał 41 dni. We wrześniu bbył już prawidłowy (29 dni)Pomóżcie rozwiązać mi ten problem o co tu w tym wszystkim chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mfigielek
Bardzo proszę o poradę kogoś kto już przeżył coś takiego i wie czym jest to spowodowane. Czy może to świadczyć o braku owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość implantacyjne
może spróbuj z testami owulacyjnymi, one podobno są skuteczne. Ja tez w tym cyklu je wypróbuje, bo długo już staram sie o dziecko. A jesli chcesz byc pewna czy masz owulację, to zrób sobie monitoringi cyklu u gina, na usg wyjdzie czy jest owulacja czy jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×