Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vonage...

markowe kosmetyki

Polecane posty

Gość vonage...

jakie markowe kosmetyki kupujecie, lub kupilibyscie, gdyby mialy nizsza cene?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuje wszystkie
wyłącznie markowe. Bez sensu jest wydawanie niewielkich pieniędzy na produkt, ktory albo znika z twarzy w 15 minut po nałożeniu, albo przestaje pachnieć, albo w ogole nie jest tym, co napisane na opakowaniu. Wbrew pozorom markowy (droższy) produkt jest tańszy od "podróbki" czy czegoś nieznanego, bo i trwalszy i szkod na ciele nie wyrządzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vonage...
ja tez was popieram , chce tylko wiedizec jakie kupujecie i po ile.. i czy jesli mialybysice kupic orginalny markowy kosmetyk zanizsza cene.. jaki to by byl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja i juz
ja bardzo lubie tusz diora, dior show.. uzywaz z Was ktos jeszcze? cale szczescie ze stracza na odsyc dlugo bo rzeczywiscie jest drozszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam włoską markę Naturissma - naturalne mazidła z super składami. U nas so to bardziej niszowe kosmetyki, ale we Włoszech bardzo popularne i cenione. Można o nich poczytać na naturissima.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy byłam małym chłopcem, he
Poniekąd racja ale i markowy kosmetyk może spłynąć z twarzy po 30 minutach a perfumy wśród markowych zdarzają się nietrwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megann84
Ja bardzo lubie podkłady z Revlonu i Este Lauder ale ceny rzeczywiscie mogłyby byc niższe;/ Ostatnio zmieniłam tez tusz na nową Isadore Big Bold wlasnie ze wzgledu na cene , bo moj poprzedni tusz rujnował mnie doszczętnie. A ta isadorowa mascara jest w przystepnej cenie ma duza pojemnosc i fajna szczoteczkę, sprawdza sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w zasadzie panuje prosta regula - jezeli cos nie jest w ofercie promocyjnej, na wyprzedazy lub przecenione, to nie kupuje. Mamy tyle opcji do wyboru - Allegro, Ebay, Rossmann, Natura i inne drogerie, cos zawsze sie trafi, trzeba tylko poszukac. Raz na rok moge wydac pare stowek na markowy podklad Estee Lauder Double Wear lub Chanel Vitalumiere, ale to taki prezent dla siebie. Wiem, ze kosmetyki Chanel, Estee Lauder, Lancome, Helena Rubinstein nie moga byc tanie, no i na twarzy widac roznice - maja bardziej delikatne odcienie kolorow, roznorodne palety (w tym dla Pan o urodzie afrykanskiej, arabskiej lub latynoskiej), drozsze pigmenty, ladne praktyczne opakowania. No i wychodzi ta cena. Za cos w zyciu musimy placic chyba, nie - tak jak mowie, to jest prezent dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEXandra9791
nie wszystko co markowe jest dobre,czasami zamiast markowych gdzie placi sie za piekne opakowanie warto kupic profesjonalne polecam smasboxa, kryolan, czasami na allegro sa niezle promocje zapraszam na mojego bloga jesli chcesz sie dowiedziec wiecej o kosmetykach www.aleksandrawajnert.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o rozsądne połączenie ceny i jakości to na pewno Hildegard Braukmann. Niewiele jest takich kosmetyków na rynku. Zazwyczaj jakość pozostawia wiele do czynienia, a tutaj macie to w miarę sensownie ze sobą połączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika45
Jest bardzo dużo dobrych kosmetyków drogeryjnych, które mają przystępne ceny np. eveline. Ja bardzo lubię tę markę szczególnie za lakiery do paznokci i pomadki do ust, teraz testuję nowość matt magic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość izula
Szczerze, to ja nie patrzę czy markowe czy nie, po prostu kosmetyki muszą być odpowiednie do mojej skóry, być skuteczne po prostu. A cena, no cóż rozsądna. Nie widzę powodu, jeśli tak jak ja kupuję sobie w aptece internetowej wapteka kosmetyki z A-Dermy Exomega, które są w dobrych cenach szukać droższych, skoro te dla mnie są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×