Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

avene

szycie u krawcowej

Polecane posty

mam zamiar uszyc sobie plaszcz na zime. jak krawcowe szyja? maja gotowe wykroje i musze cos sposrod tego wybrac czy moge przyniesc zdjecie i one uszyja mi taki jaki wybralam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja matka jest krawcową i wiem, że ma własne wykroje ubrań ale to przecież po to idzie sie do krawca żeby uszył to co nam sie podoba.Matka ma wiele katalogów z ubraniami i zawsze radzi klientowi co do fasonu ,jednak ostatnie słowo ma zawsze klient .Zdjęcie jak najbardziej weź to wiele ułatwi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama też jest krawcową, więc potwierdzam, że zazwyczaj mają swoje wykroje. I mało tego, dobra krawcowa potrafi sobie zrobić wykrój sama lub dopasować odpowiednio taki, jaki ma. Ale musisz uważać: bo usługi krawieckie są dziś drogie/nieopłacalne w stosunku do cen w sklepach. A jeśli krawcowa ma swoje lata i przyzwyczajona jest do szycia kostiumów na wesela dla niewymiarowych cioć - to małe szanse że będziesz zadowolona...weź pod uwagę maszynę, jaką dysponuje krawcowa. Jeśli ma zwykłego Łucznika - to niekoniecznie mogą ci się spodobać wykończenia i detale (overlocki są lepsze) ale jeśli jesteś upierdliwą klientką i potrafisz walczyć o swoje - a krawcowa to zniesie - to masz szansę mieć ciuszek dopasowany i niepowtarzalny. Chociaż i tak uważam że to sie nie opłaca finansowo... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×