Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiesznierozumiesznic

facet mówi jesteś dla mnie za dobra

Polecane posty

Gość niewiesznierozumiesznic

Ostatnio chlopak z ktorym bylam 2 miesiace powiedzial mi przy zerwaniu ze jestem dla niego za dobra, ze mnie nie kocha i nie chce ranic bo jestem "za dobra". I teraz ciekawi mnie co to oznacza jak facet mowi takie slowa, bo z tego co wyczytalam na kafe to kobiety zazwyczaj mowiac cos takiego mezczyznie mysla ze jest dla nich za "miekki"... Jak to wyglada od strony facetow? Mowia to, a mysla-co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ....
czyli ... brzydko mówiąc wchodziłaś mu w tyłek, co jest okropne ... i tak długo wytrzymał ... ja 2 miesiące bym tego nie zniosła ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
najbardziej wytarty tekst "zerwaniowy" :-o oznacza - "jestem na tyle kulturalny i wrażliwy żeby nie powiedzieć ci wprost, że mam cię w dupie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiesznierozumiesznic
uuuu ostro pojechaliscie:-) szczerze to bylam przekonana ze naprawde tak myslal-ze mnie nie chce ranic, ze zasluguje na kogos o wiele lepszego itd.. hehe - jednak lajf is brutal :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ....
Przecież nikt nigdy tak naprawdę nie myśli o kimś innym ... To oczywiste ... a czasem przesadne oddanie naprawdę jest męczące i nie do zniesienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×