Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samotna12345

Samotność mi przeszkadza

Polecane posty

Gość Samotna12345

Widzę jak moim znajomym układa się w związkach, jak zakładają rodziny, rodzą dzieci, a ja wciąż sama. Wciąż stoję w miejscu, nie poznaję nikogo, nie widzę szans na jakąś ciekawa przyszłość. Spędzam samotnie prawie każdy wieczór. Mam już tego dość. Ktoś też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirty thirty
ja tak mam od paru juz dobrych lat i powiem Ci, ze odkad przestalam sie tym zadreczac, zycie nabralo sensu i kolorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna12345
jak mam przestać o tym myśleć? jak sie do tego przyzwyczaić? Nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morandii
moge z toba sypiac dopoki nie znajdziesz kogos na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna12345
A czego tu zazdrościć? jak wszystko staje się bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna12345
morandi dziękuję ale zauważ że nie napisałam że brakuje mi seksu. Tylko mi samotność doskwiera. A to dwie różne rzeczy. Potrzebuję się zakochać i być kochaną. We dwójkę coś budować, tworzyć, a nie ciągle samemu. Zaczynam się zastanawiać co robię źle że jestem sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirty thirty
co robisz zle, ze jestes sama? Wszystko zalezy w jakich kregach sie obracasz i czego oczekujesz od potencjalnego chkopaka. Czy jestes sama bo poprostu w twoim otoczeniu nikogo nie ma kto by ciebie interesowal czy moze dlatego, ze, osoby, ktore sa ainteresowane toba, nie ineteresuja ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morandii
a do czego potzrebny ci facet ? kup sobie kota albo psa! brakuje ci sexu z facetem ,ostrej jazdy ,jak bys to miała nie nie zakładała bys głupich tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna12345
W moim kręgu znajomych nie ma żadnego wolnego faceta. A nawet gdyby był nie miałabym pojęcia jak go ewentualnie "poderwać" też sie zdarzało że z kimś zrywałam bo: np mnie okłamał że jest po rozwodzie a nawet nie był w trakcie. Albo z kimś komu nie zależało na mnie bo wolał swoich znajomych. Ale staram się czasem poznawać kogoś na necie. tez nie wychodzi. Albo się komuś nie podobam, albo ktoś sie boi zaangażować. Już sama nie wiem czy przeznaczona jest mi samotność? czy powinnam być bardziej tolerancyjna dla facetów którzy mnie okłamują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna12345
Morandii zapamiętaj jedno: kobieta potrzebuje przede wszystkim miłości. Potem seksu. A facet potrzebuje tylko seksu. Tzn taki facet jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morandii
miłośc hahaha ty chyba nie miałas nigdy faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{kobieta potrzebuje przede wszystkim miłości. Potem seksu. A facet potrzebuje tylko seksu. } Typowe na kafe uogólnianie. Są babki co im wystarcza seks i są mężczyźnie co im sam seks nie wystarczy, po co się dawać prowokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna12345
No widzisz Morandii jak sie nie znasz na kobietach. Jestem rozwódką. Musisz nabyć trochę więcej wiedzy o kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedz nam prosze
ale szczerze jak wygladasz ? jestes szczupla ? ubierasz sie kobieco eksponujac swoje ksztalty ? jestes zaokraglona tam gdzie trzeba ( na pewno nie na brzuchu :-o ) ? dzis wyglad jest bardzo wazny wiec jak jestes na prawde brzydka to niestety nic na to nie poradzisz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna12345
Myrevin, mówię to co wiem z doświadczenia. Wśród swoich znajomych nie znam kobiety która marzy tylko o seksie. Więc uogólniam poprzez pryzmat swoich doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morandii
nie lubie rozwódek 90% to wredne małpy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz nam prosze co to za pierdolenie?:o wiesz:o ja widze duzo takich par gdzie dziewczyna ma niezla nadwage a ma ajnego chlopaka:o i jak to wytlumaczysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna12345
hehe Morandii tak, uciekaj, jestem wredną małpą. Dla takich jak Ty. No cóż setunia. brzydcy, niemęscy, niezadbani chłopcy marzą tylko o modelkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedz nam prosze
moze ona jest bogata i dlatego zadaje sie z tucznikiem ? nie wierze ze zdrowy atrakcyjny jak piszesz facet zwiaze sie z tlusta krowa - to niewykonalne :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finezja.
samotna12345--> nie martw się, jest wielu samotnych i smutnych, fakt nie jestem rozwódką, ale w moim gronie też każdy kogoś ma.. a ja czuje sie strasznie.. dobija mnie to psychicznie, próbuje sie jakos zmobilizowac i myslec pozytywnie, nie zadręczać się bo w koncu jestem młoda, zycie przede mną... Musi być dobrze :):):) bo nie moze byc inaczej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->samotna12345 { Myrevin, mówię to co wiem z doświadczenia. Wśród swoich znajomych nie znam kobiety która marzy tylko o seksie. Więc uogólniam poprzez pryzmat swoich doświadczeń. } A ja nie znam mężczyzny, który by marzył wyłącznie o seksie. :P Więc się powtórzę nie uogólniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna12345
finezja też raczej tak myślę ze życie przede mną i w ogóle będzie pieknie. Ale czasem przychodzą takie chwile że mam wszystkiego dość. Że nie widzę szans na ta kolorową przyszłość. I takie myśli nachodzą mnie coraz częściej. Myrevin, dlatego podkreśliłam w swojej wypowiedzi: "tacy faceci jak Ty" czyli jak Morandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia - są dwa wyjścia 1. facet jest niedorozwinięty umysłowo bo żaden normalny nie związałby się z grubaską 2. facet jest fetyszystą i podnieca go seks z CZYMŚ TAKIM Tak czy siak facet ma nie pokolei w głowie że związał się z kaszalotem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finezja.
bardzo dobrze Cię rozumiem, sama często to przechodzę, szczególnie po jakimś niepowodzeniu, łatwo się łamię... ale trzeba próbować od nowa, od nowa i od nowa... Trzymam za Ciebie kciuki! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna12345
Dzieki finezja :) Wiem, że jeszcze mam siłe na nowe.. ale jak długo? Ile razy się jeszcze sparzę? Kiedy nadejdzie chwila że powiem sobie dość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaanatka
oj samotna jak ja Cie rozumie ...... tez to mam ..... nie mam co ze soba zrobic, samej nie cgce mi sie nigdzie wyjsc a nie mam z kim .... odezwij sie prosze moze sobie pogadamy poprostiu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×