Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

baba Jagga

topik dla Fasolki

Polecane posty

tylko nie za bardzo Ten.... bo moze Ci cś nie wyjśc ;) Fasolka ..... nie zniknę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem nie warto się starać ..... ech.... nie zawsze jest tak jakbysmy chcieli...grunt to pozytywne myslenie ;);) Fasolka.... pomarańczowy jest do bani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj...zawsze mogłoby być lepiej :D to już nasza natura taka jest .... zawsze coś innego byśmy chcieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ja daze do jednego ciagle ale marnie mi to wychodzi :D jeszcze chyba nie nauczylem sie poprawnie wszystkiego postrzegac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego się nie nauczysz.... :) i nawet jak będziesz czujny to przestaniesz jak się zakochasz :D miłość jest ślepa :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja szcegolnie za slepa :P hehehe no coz mam nadzieje ze ktos to doceni kiedys i spelnie swoje marzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tu sie moge poklucic widze swoje poczynania i potrafie je obiektywnie ocenic :) Jestem troszke inny niz wiekszosc facetow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż..... kłócić się nie mogę :) bo Cię nie znam ;) ale i tak uważam swoje ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jak posiedzimy toszke tu to mnie poznasz i ocenisz :D Ja mysle ze mam dosc zlozona osobowosc :) i duzo sie w zyciu nauczylem szcegolnie postrzegania wszystkiego w kolo :) pozatym rodzice mnie odpowiednio tez wychowali :) dzieki nim czuje sie wciaz dobrze na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze..... pisałam ...pisałam :O i wywaliło mi internet nie wiem gdzie to się podziało ;) Ten... wiesz co ..... masz plusa ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie szanowac wszystkich :D A w szczegolnosci rodzine :) A moze opowiesz ty mi cos o sobie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×