Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poeta co rymowac lubi

wojna na wiersze. ktos chce sie zmierzyc?

Polecane posty

Gość poeta co rymowac lubi

byl raz las , a w lesie tym kuchenka w kuchence gaz szedl lasem tym grzybiarz raz zobaczyl kuchenke odkrecil gaz pomyslal sobie zyje sie raz zapalil fajke , i caly las w powietrze wylecial a wraz z lasem nasz grzybiarz mowili na niego maxi kaz( szybki kazimierz mowili na niego znajomi bo wyrywny chlopak byl strasznie.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poeta co rymowac lubi
moj wuj mial dlugi chuj mowil na mnie jebany gnój lecz gdy wział w usta kutas mój tak go wyczyscil że chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poeta co rymowac lubi
żyla w ziemi glista co dzdzownice inne mowily na nią pizda ale krety ja lubily bo jej pizde wciąż czysciły wlasnie dlatego dzdzownice tej glisty nie lubily bo im krety pizd nie czyscily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poeta co rymowac lubi
kupie se petarde rzuce se w tłum lecz najpierw petarde wloze w musztarde i dopiero bedzie bum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyk85
pewien głupi temat, założył na forum ktoś starał się ze wszystkich sił żeby wyszło z niego coś lecz że inteligencją nie grzeszył tylko się nim ośmieszył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poeta co rymowac lubi
fajna jest krytyka bo to mnie pobudza do dalszej pracy tworczej a wwiec nastepny wiersz przyszla raz potwora do ojca dyrektora zeby mu wyczyscic telewizora lecz tivi byl popsuty. wiec wyczyscila jego buty teraz dyrektor bedzie na zime czysto obuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poeta co rymowac lubi
ty pedale jak smiesz krytykowac ma poezje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyk85
no skoro lubisz krytyke to sie swietnie uzupelniamy, bo ja lubie krytykowac :P i bynajmniej nie nazwalbym tego pracą tworcza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romatyk 85
jestem glupim pedziem co ciagle targa pytongi swoim klegom bo nic innego nie umiem. a ciebie poeto przepraszam. twa poezja jest wspaniala. niniejszym skladam samokrytyke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyk85
to juz piąta wiadomość dzisiaj z mojego nicka :) czuję się doceniony ^^ wierszyki na poziomie 4 klasy szkoły podstawowej, więc jeżeli chodzisz do 3, a tak wygląda ;), to możesz to potraktować jako komplement ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poeta co rymowac lubi
ja lubie analnie,a ty romantyk? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romatyk 85
wymyslilem wiersz poeto specjalnie na twa czesc zyl sobie poeta wsrod lasu i pól tworzyl piekne wiersze recytowaly je nawet polne swierszcze wszystkie lesne króliki sie nimi zachwycaly az same pisac wierszem spróbowaly lecz im to nie wychodzilo bo prawdziwy poeta jest jeden a kto twierdzi inaczej zarobi w ryło króluj nam na wieki poeto ave poeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyk85
następnym razem chociaż poprawnie mój nick wpisz ;) i mamy kolejny kiepski wierszyk, rymy częstochowskie zero składu i ładu, przesłanie merytoryczne, ups to pewnie za trudne słowo dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatusia18
nie no , normalnie adam mickiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poeta co rymowac lubi
znam czlowieka - wyksztalcony ale pieprzy farmazony jego próżnosc przysłowiowa jest jak dupa zbyt rożowa sobie sie wydaje wielki tworzyc chce porzadek wszelki lecz istota to tragiczna nie wie nawet ze komiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romatyk 85
od tej pory tak sie podpisuje. kazdy kto pisze pod nikem romantyk a nie romatyk to podszywacz. no to chlopcy ktoremu wyczyscic alfreda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzlona z pabianic
jestem kurwa. biore 20 zloty za loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotosh
a ja 40 . trzeba sie wysoko cenic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REPRODUKTOR 12
ja biore 60. podbijam stawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyk85
ehh, poeto idźże lepiej już do spania nic tu z Twego czczego gadania mamusia kołysankę zaśpiewa włoży piżamkę, najpierw lewa rączka, później prawa i już nocna koszula ubrana jeszcze smoczek do buzi ej, czemu poeta marudzi? wolałbyś do ust coś innego? dobrze, dostaniesz ***** dużego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poeta co rymowac lubi
z gracją i szykiem obciągam czarnuchom z połykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nocka zapadła
ciemnośc wenę zjadła. :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poeta o rymowac lubi
kocham gory kocham las kocham wszystkich was i wy mnie kochajcie mą poezje podziwiajcie pozdrawiam wszystkich wielbicieli mej tworczosci za 100 lat moje wiersze beda w podrecznikach do polskiego dla mlodzierzy polskiiej, wiec prosze do mnie podchodzic z szacunkiem. no ale wielu tworcow bylo opluwanych za zycia. lud docenil ich dopiero po smierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poeta co rymowac lubi
jedzie hrabia drogą polną rzekł do Jana: co tak wolno? panie hrabio przez te pola i Debica nie podoła hrabia odrzekł: ty debilu pierdolony po chuja takie z Dębicy opony Goodyear , Dunlop to są koła lecz twój rozum o pomste woła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poeta co rymowac lubi
a teraz krótki czterozgloskowiec: dymał wilk razy kilka ... wydymali i wilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafascynowana poezjom twojom
jestem tobom zafascynowana poeto i twojom poezjom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poeta co rymowac lubi
dziekuje ci zafascynowana za twoj podziw dla mnie , ale na drugi raz jak bedziesz chciala ze mna pogadac to najpierw sie naucz pisac po polsku... ale co tam..., wiersz specjalnie dla ciebie: żył raz sobie poeta co zafascynowana nim byla kobieta poeta duzo pisał o miłości, w jego wierszach nie było żalu ani złości wszystkie kobiety sie w nim kochały z chęcią swej cipki mu użyczały w koncu kazda chciala aby z podrecznikow do polskiego uczyla sie o niej mlodziez za sto lat cala bo byla kochanką wieszcza narodowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×