Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Arek_81

dlaczego dziewczyny czekajace z seksem do ślubu są takie dziwne?

Polecane posty

Gość Arek_81

Samej decyzji się nie czepiam bo każdy ma do tego prawo, ale chodzi o to że byłem w związku z dziewczyną która chciała czekać do ślubu. byliśmy razem ponad rok, byłem zakochany i byłem pewny jej miłości ale ona nie chciała przed ślubem uprawiać seksu. Zgodziłem się. Czasem były między nami sytuacje ze przytulaliśmy się w bieliźnie i to nie koniecznie z mojej inicjatywy i ona mi mówiła że ma z tego powodu wyrzuty sumienia. Zapewniałem ją że nie musimy tego robić nawet sam czasem przerywałem takie sytuacje chociaż ciężko było, a ona no cóż miałem wrażenie że zrzuca całą winę na mnie. Kiedyś ze mną zerwała bo coraz częściej dochodziło do takich sytuacji, ale porozmawialiśmy i spytałem jak ona chce założyć normalny związek skoro sie boi nawet zbliżyć do faceta, już nie mówię o seksie. Potem wróciliśmy do siebie ale potem problem znowu powstał i ona znowu zerwała. Potem mi pisała smsy z przeprosinami, ale ja już nie wróciłem mimo że kochałem ale zrzucanie na mnie całej winy mi się nie podobało. A pisze o tym teraz dlatego że mój kumpel właśnie zakończył podobny związek. Miał dziewczynę która chciała czekać ale się nie doczekała i z nim sypiała, mówił że miał przez to więcej lamentów niż to było warte, a jeszcze jej rodzice z nim wogóle nie chcieli gadać a za każdą noc spędzona poza domem matka wyzywała ją od dziwek. I też wszystko było jego winą. Mieliśmy wczoraj pogawędkę na temat tych naszych byłych wczoraj przy piwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×