Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nonsense89

nie mam juz siły do swojego chlopaka

Polecane posty

dlaczego mezczyzni sam tacy niewdzieczni. ja tak bardzo chce zeby bylo dobrze a on jest taki uparty. nic mu nie pasuje. nawet nie potrafie z nim porozmawiac. cały czas jest zmeczony. wczoraj mowiłm mu ze gdy bedzie jechal do lekarza zeby zabrał równiez mnie bo musze sobie zrobic badania. wiec napisąłam mu z rana sms czy jedzie a on zadzwonił do mnie i powiedział ze jest juz u lekarza i ze pisął do mnie sms ale skoro nie odpisywalam i spalam to pojechał sam a ja wczoraj specjalnie pojechalam do lekarza zeby sprawdzic dla niego od ktorej jest czynny a on poprostu mial mnie dzis daleko w d*** juz sama nie wiem czy chce być z nim dalej...wciąz przez niego płacze bo bez przerwy musze sie na nim zawiesc. nie potrafie do niego dotrzec. powiedzcie mi czy warto byc dalej w takim zwiazku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie warto:) Ciągnąc dalej w następnym też nie warto. Zapytasz czy w ogóle warto?? no może będziesz miała odwagę zadać pytanie dlaczego. I to jest bardzo dobre pytanie. Musisz nauczyć się kochać ludzi a nie swoje wyobrażenia o nich. Ludzie to nie zabawki, to czujące i myślące autonomiczne istoty. Musisz się nauczyć kochać ich takimi jakimi są, a nie próbować zmieniać ich do swoich marzeń. To jest ta łatwiejsza część. Potem musisz znaleźć osobę która uszanuje to wszystko w Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja juz nie mam sily jesli sie komus sie muwi ze chcesz pojechac tu czy tam to chyba powinni to uszanowac i chyba moge polegac na swoim chlopaku. ja juz tego wszystkie go nie rozumie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacob
Powiem tyle nie jest dobrze jak nie możesz wyegzekwować podstawowych spraw. Takich problemów wogóle nie powinnaś mieć i tyle!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryterium 0
jak mu nie dasz stanowczo do wiadomosci co zrobił zle bedzie tak dalej, koles robi co uwaza za stosowne i nie widzi w tym problemu, jak mu zalezy zrozumie i bedzie sie zachowywal lepiej. cierpliwosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×