Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natasza27

Tak bardzo cierpię pomóżcie proszę....

Polecane posty

Gość nie karmić troli
czemu czujesz się nic nie warta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza27
Boże ja tak bardzo go kocham. Zostawiłam dla Niego faceta, zktórym byłam 8 lat.Tzn. nie tylko dla niego ale pewnie gdyby nie ten związek nigdy bym nie odeszła od tamtego. Kontakt z Nim był zreszta przyczyna rozstania w tamtym roku. A teraz tez pewnie bo miesiąc temu zrobił mi awanturę o nasze rozmowy na gg a zaraz później powiedział to o tym rozstaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza27
nie karmic troli Bo oddałam cała siebie, robiłam wszystko a usłyszałam "nie kocham Cie i męczysz mnie tylko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza27
Bo prosiłam gdy to nie ja powinnam prosic , bo gotowa jestem zrobić wszystko by mnie tylko chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Nataszy
Pomysl o nim w inny sposob ...wykorzystal i zostawia z milosci do nienawisci bardzo szybka droga. Przy takim mysleniu ze nic nie warta jestes daleko nie zajdziesz !!masz jakies zainteresowania ,kolezanki idz do kosnetyczki ,kup nowe ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie karmić troli
jeśli chcesz to odwrócić to musisz przywrócić jakąś równowagę w tym związku; to trudne i ryzykowne ale pomyśl sobie że toczysz się teraz na równi pochyłej w dół i niewiele już ryzykujesz zadaj sobie pytanie - dlaczego czujesz się taka mało warta i zmień to, od tego zacznij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza27
do Nataszy Mam oczywiście, że mam koleżanki. Chodze na siłownię, solarium, kosmetyczki. Ciuchów kupuje aż nadto. Dbam o siebie. Ale kobieta czuje sie atrakcyjna gdy jest kochana. Ja nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facior
Moim zdaniem nie warto tego ratować, bo mogłabyś cierpieć jeszcze bardziej - on poczułby się panem sytuacji! Uwierz mi, że i jego zaboli to rozstanie! Nie wiem, czemu tego chce, ale być może kogoś poznał (choć niekoniecznie jeszcze flirtuje na całego). A co to jest 27 lat?! I czemu nikt miałby cię nie zechcieć??? Ja teraz jestem z dziewczyną po takim toksycznym związku jak twój (jej eks też był młodszy - co za zbieg okoliczności, nie?;)) i jest rewelacyjnie! Mało tego - nie sądziłem, że zakocham się tak mocno (mocniej?) jak za pierwszym razem, który ponoć jest "największą miłością w życiu" :P Nic podobnego! Każda następna jest wcale nie gorsza! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie karmić troli
napewno się wyprowadz i napewno nie idz na to wesele, jeśli nie jest OK to nie ma co udawać że jest OK jeśli on mówi że jest zmęczony dusi się, to się odsuń, zamiast rzucać mu się na szyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza27
nie karmić troli "jeśli chcesz to odwrócić to musisz przywrócić jakąś równowagę w tym związku " Wytłumacz mi prosze bo nie wiem tak mnie głowa od płaczu boli i nie umiem sie skupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie karmić troli
on też musi Cię chcieć sama widzisz że twoje dotychczasowe traktowanie go przynosi odwrotny skutek, wręcz jest coraz gorzej, to droga donikąd musisz się ogarnąć, ustalić nowe granice on się odsuwa - też się odsuń ... itd ale zazdrości nie prowokuj, możliwe że chodzi o exa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza27
nie karmić troli Wyprowadzic się dziś? Nawet jak nie dzis to jak najszybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza27
Ja nie jestem Paweł. Nie mogę się wyprowadzic dopóki mama nie wróci bo nie wytrzymam tego sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł to ty
nie karmić troli = Paweł = Kamyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie karmić troli
nie, nawet nie wiem kto to jest ten Kamyk, jakiś bywalec kafe? ja jestem babka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł to ty
przepraszam, nie bede juz topica wiecej rozwalac, mimo wszystko wiem swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza27
Siedzi gdzies teraz z chłopakami i pije. Oby z chłopakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie karmić troli
Natasza daj jakiegoś e-maila albo gg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matii_25
Natasza27, nie rób nic na siłę. Wyobrażam sobie że dzisiejszy wieczór jest okropny, może najlepszym rozwiązaniem na dziś byłoby pójść spać. Jutro spróbuj się czuymś zając. A dalej to proponowałabym znaleźć dobrego terapetę, wydaje mi sie że tylko taka osoba może pomóc, będzie najbardziej kompetentna. Może tamten psych. nie był najlepszy.... Nie doszukuj w sobie winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza27
mój @ pati23-23@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matii_25
Natasza27, nie rób nic na siłę. Wyobrażam sobie że dzisiejszy wieczór jest okropny, może najlepszym rozwiązaniem na dziś byłoby pójść spać. Jutro spróbuj się czuymś zając. A dalej to proponowałabym znaleźć dobrego terapetę, wydaje mi sie że tylko taka osoba może pomóc, będzie najbardziej kompetentna. Może tamten psych. nie był najlepszy.... Nie doszukuj w sobie winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza27
Mama mi tłumaczy, że nawet najpiekniejsze aktorki sa porzucane przez facetów ale ja czuje sie gorsza i nic tego nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza27
JA naprawdę go kocham. Przez te prawie 3 lata nawet nie pomyslałam o innym facecie. Nigdy nawet nie flirtowałam z innymi. Bo uwazałam go za ideał. Czułam się bezpiecznie. Chcialm i chcę tylko Jego. Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataszo Droga.... Wiesz mysle,że on sie zezłościł o tego drugiego- byłego.. O Twoje sms-y z nim o rozmowy na gg... Mam dla ciebie rade najzwyklejsza w swiecie... popros go o rozmowe , nie wiem czy w domu porzy kawie czy w caffeterii na mniescie.. usiadzcie i porozmawiajcie.. wyjasnij mu dlaczego rozmawialas z tamtym, i utwierdz w przekjonaniu ze tylko on sie liczy dla ciebie... wytlumacz ze milosc , partnerstwo to przede wszystkim zaufanie i nie moze miec podejzsren tylko dlatego ze z kims rozmawiasz....wiesz on jest jednak mlodym facetem 24 lata coz.... byc moze nie dojrzał jeszcze do tegfo aby Twoje byle zwiazkli, traktowac jako byle- a rozmowa z kims, z kim sie kiedys spotykalo nieczego nie zmieni w waszych relacjach... musisz go przekonac ze nie musi sie niczego obawiac.. Ale jeden warunek moja Droga.. Masz nie pokazac po sobie zalamania, smutku, masz byc pewna siebie i przekonujaca... musisz wygladac olsniewajaco ...Kochana on nie moze cie zobaczyc zrozpaczonej, zalamnanej... nie tedy droga.. wierze ze Wam sie uda porozumiec robaczki i bedzie Wszystko ok:) czego z calego serca Wam zycze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie karmić troli
masz @:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza27
pieknaimadra Tak bardzo bym chciała, żeby nie było na taką rozmowe za późno...:-( To jest teraz moje najwieksze marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza27
Czy mozna kogos kochac jak sie naprawdę kochało..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza na rozmowe nigdy nie jest za pozno...przynajmniej ja tak uwazam... zaproponuj mu ja.. na spokojnie ... zobaczymy co on na to... glowa do gory i usmiechnij sie troszke:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×