Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość khkhkhkhkh

zaprasza mnie w różne miejsca, ale chce żebym przyszła ze swoimi znajomymi.

Polecane posty

Gość khkhkhkhkh

wygląda to tak: podoba mi się pewien chłopak, który ma dziewczynę. wiem, że ja również mu się podobam, bo pomimo tego, że jest z kimś, powiedział mi to.. nie spotykamy się, tylko rozmawiamy ze sobą od czasu do czasu. w każdą sobotę zaprasza mnie na mecz piłki nożnej, albo do klubu, czy w jakieś inne miejsce, ale za każdym razem, już kiedy zgodzę się przyjść, dodaje, żebym przyszła tam ze swoimi znajomymi, bo on idzie z kumplem, albo z kumplami. pytam, czy mogę tam spędzić czas z nimi, a on odpowiada, że nie bardzo, a wymówki ma tak śmieszne, że szkoda gadać. Kiedy mówię, że nie przyjdę, bo gdybym chciała się spotkać ze znajomymi, to sama ustaliłabym jakieś miejsce spotkania itd. poza tym widzę ich w każdy poniedziałek, a akurat w soboty mają swoje inne sprawy. Z jednej strony cieszę się, że o mnie myśli i pamięta, proponuje takie coś.. ale skoro nie chce spędzać czasu ze mną to zastanawiam się, po co mnie zaprasza.. no i zapytałam go o cel mojej wizyty w klubie.. odpowiedział, że chciałby, żebym przyszła i żebym dobrze się bawiła.. co mam zrobić z tym wszystkim? ;p z tą całą sytuacją, z nim..? ;) jak myślicie, dlaczego tak się zachowuje? ;p chce zobaczyć jak się bawię na imprezach? albo chce zobaczyć moich znajomych? dotychczas, kiedy mówiłam mu, że spotykam się z jakimś chłopakiem, był strasznie zazdrosny.. nie wiem, co w niego wstąpiło, że proponuje mi takie rzeczy.. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobasz mu sie to pewnw ale nie chce zeby wszystko bylo az tak oczywiste, moze jest niesmialy, poza tym ma dziewczyne. Chce sie z toba spotkac bardzo ale woli sie zaasekurowac haslem zebys przyszla jeszcze z kims innym. Lepiej mu to przechodzi przez gardlo, nie czuje az tak bardzo ze dziala na dwa fronty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khkhkhkhkh
no w sumie wiem, że gdyby ją zdradził nie wybaczyłby sobie.. zależy mu na niej, wiem to, bo spędza z nią dużo czasu. ;) ale wiem, że bardziej mu się podobam, jeśli chodzi o wygląd i o rozmowy też.. bo często rozmawia ze mną godzinami o wszystkim. :) nie wiem, co zrobić w takiej sytuacji.. czuję się trochę dziwnie.. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszekk
Idź sama do klubu i powiesz że znajomi nie mają czasu i przyklej się do niego. Pod koniec imprezy się wymacacie i już lody przełamane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khkhkhkhkh
hehe, nie jestem łatwa. ;d ani nachalna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khkhkhkhkh
niech ktos pomoze! ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj boze jakie
problemy na poziomie gimnazjum. on ma dziewczyne, daj sobie z nim spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce a sie boje ...
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz mu ze nie
pojdziesz ze znajomymi bo oni wypalaja chlopakowi ktory ci sie podoba ze umawiasz sie z innym(z nim). Postawisz go w takiej sytuacji w jakiej on stawia ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, ale czego się spodziewasz po facecie, który mając dziewczynę podrywa inną? Mogłabyś takiemu zaufać i stworzyć związek? Czy tylko się tak podjarałaś, bo się możesz dowartościować. Jak ja nie lubię takich kolesi dwulicowych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×